خانه / اخبار / حوادث / جزئیات آتش سوزی تالار عروسی در تهرانسر
مهره مار اصل
تهرانسر , آتش سوزی تهرانسر , تالار عروسی تهرانسر , مجتمع فرهنگی تفریحی تهرانسر , آتش سوزی , آتش نشان

جزئیات آتش سوزی تالار عروسی در تهرانسر

آتش سوزی در مجتمع فرهنگی و تفریحی در تهرانسر

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک مجتمع فرهنگی و تفریحی در تهرانسر خبر داد و گفت:در پی این حادثه آتش نشانان 100 نفر از مهمانان یک مراسم عروسی را که در سالن پذیرایی این مجتمع برگزار شده بود نجات دادند.
سید جلال ملکی در این باره گفت:وقوع حادثه حریق در یک مجتمع فرهنگی و تفریحی در بلوار گل های تهرانسر در ساعت 23:29 شب گذشته به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان چهار ایستگاه را با تجهیزات مربوطه به محل حادثه اعزام کرد.

او با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل حادثه تاکید کرد:پس از حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق در یک مجتمع فرهنگی تفریحی به مساحت حدود 5000 متر مربع رخ داده و کانون آن سالنی پذیرایی و رستورانی سنتی به مساحت حدود 300 متر مربع بود که در مجاورت چندین باب مغازه قرار داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه شعله های آتش تمام این سالن را در بر گرفته و در حال سرایت به مغازه های مجاور و دیگر بخش های این مجتمع بود، ادامه داد:در مجاورت این رستوران فضای روبازی قرار داشت که یک مراسم عروسی در آن برگزار شده بود. که وقوع حریق سبب وحشت این افراد شده و بیم آن وجود داشت که این افراد هنگام فرار به داخل استخری که در این محل قرار داشت سقوط کنند که آتش نشانان وارد عمل شده و ضمن محافظت از این افراد، بیش از 100 نفر از افراد حاضر در این محل را نجات داده و به محل امن منتقل کردند.

ملکی با بیان اینکه گروهی دیگر از آتش نشانان نیز همزمان عملیات اطفای حریق را در دستور کار خود قرار دادند، تاکید کرد:شعله های آتش به سقف و این سالن پذیرایی نیز سرایت کرده بود و علی رغم مشکلاتی که وجود داشت آتش نشانان شعله های آتش را مهار و مدتی بعد به طور کامل اطفا کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه دو نفر از کارگران این سالن پذیرایی دچار دودگرفتگی شدند، گفت:این افراد در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

او با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، گفت:عوامل آتش نشانی پس از ایمن سازی محل در ساعت 1:27 امروز به مأموریت خود خاتمه دادند.

جزئیات آتش سوزی تالار عروسی در تهرانسر

منبع : ایسنا
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

مطلب پیشنهادی

اسامی دعوت شدگان به “تیم ملی فوتبال ایران”

اسامی دعوت شدگان به “تیم ملی فوتبال ایران” اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *