آتنه فقیه نصیری درباره بیماری اش و فساد در سینما میگوید
Iran16 چهارشنبه 29 دی 1395

آتنه فقیه نصیری درباره بیماری اش و فساد در سینما میگویدآتنه فقیه نصیری , بیماری آتنه فقیه نصیری , فساد در سينما , فساد اخلاقی در سینما , ام اس آتنه فقیه نصیری , وضعیت بیماری آتنه فقیه نصیری , عکس های آتنه فقیه نصیری
آتنه فقیه نصیری از بیماری ام اس و حال خوبش صحبت میکند و حرف های جالبی درباره فساد اخلاقی در سینما میگوید.

آتنه فقیه نصیری با بیماری ام اس چه میکند

وقتی از او می پرسیم که این روزها چه می کند؟ جوابش لذت بردن از است:«این روزها بیش تر زمانم به لذت بردن از می گذرد.

آتنه فقیه نصیری کشورمان که به بیماری ام اس مبتلا شده است به جزئیات بیماری اش پرداخت و درباره فساد در سینما صحبت کرد.

آتنه فقیه نصیری بازیگر سینما و در خصوص آخرین وضعیت بیماری خود گفت:در حال حاضر حالم بسیار خوب است و به تازگی کارم در یک سریال تلویزیونی را به اتمام رسانده ام.

آتنه فقیه نصیری

بیماری آتنه فقیه نصیری

وی ادامه داد:من در سریال جدید احمد امینی به ایفای نقش پرداختم که به تازگی ضبط این مجموعه تلویزیونی تمام شده و قرار است شهریور به روی آنتن رسانه ملی برود.
فقیه نصیری در خصوص معالجه بیماری اش گفت:هنوز در راه حلی برای بیماری ام اس ندارد اما بنا بر شنیده ها در از کشور به ویژه آمریکا برای این بیماری درمان وجود دارد.
وی در جواب به این سوال که آیا برای درمان بیماری اش به خارج از کشور سفر خواهد کرد یا نه، گفت:به هیچ عنوان برای درمان بیماری ام ایران را ترک نمی کنم چرا که به خوبی می توانم این بیماری را کنترل کنم و در حال حاضر هم، حالم خیلی خوب است و بیماری ام در روحیه ام هیچ تاثیر منفی نگذاشته است.

 آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری

این بازیگر در خصوص اینکه چه راه حلی برای کنترل کسانی که بیماری ام اس دارند پیشنهاد می کند، بیان کرد:نمی توانم برای کسی که مانند من به این بیماری دچار است راه حل یا نصیحتی داشته باشم چرا که کنترل این بیماری بستگی به شرایط و موقعیتی دارد که آن فرد در آن زندگی می کند.
وی ادامه داد:خدا را شکر در یک خانواده پر جمعیت و شاد و مثبت زندگی می کنم و همیشه اطرافم شلوغ است و همه به من نیروی مثبت می دهند و از طرفی مشکل مالی هم ندارم که نتوانم بیماری ام را کنترل کنم به همین خاطر حالم خوب است.
بازیگر سریال های تلویزیونی در خصوص وضعیت این روزهای بازیگری برای بانوان سینما و تلویزیون گفت:به نظر من این روزها وضعیت خوبی در تلویزیون حاکم است و اگر دوستانی هستند که کار نمی کنند فقط به کمبود تولیدات است، اما در مورد پیشنهاد بی شرمانه و فساد اخلاقی در سینما باید بگویم که به هیچ عنوان وجود این دو معضل را در سینما قبول ندارم و به جرات می گویم که وجود ندارد. چرا که برای خود من به شخصه هیچ وقت چنین اتفاقاتی نیفتاده است.
وی خاطرنشان کرد:دوستانی که می گویند فساد اخلاقی و پیشنهاد بی شرمانه در سینما وجود دارد، باید ببینید که اشکال کار از کجاست.

آتنه فقیه نصیری درباره بیماری اش و فساد در سینما میگوید

منبع : میزان
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر