ایران16 / اخبار / حوادث / آخرین وضعیت سلامتی شیخ مهدی تهرانی
آخرین وضعیت سلامتی شیخ مهدی تهرانی

آخرین وضعیت سلامتی شیخ مهدی تهرانی

آخرین وضعیت سلامتی شیخ برگرفته از کانال شیخ

 ولایت فقیه
هوالشافی
با عرض سلام و احترام

از زبان استاد محمد حسن یوسفی

سخنی با اعضای محترم کانال و کلیه ارادتمندان به حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج که نگران وضعیت ایشان بوده و اخبار پیرامونِ این اتفاق ناگوار و دردناک را دنبال میکنند. این سایت کاملا شخصی بوده و صرفا خبری هست و اخبار مرتبط را از کانال تهرانی دنبال و به اطلاع عزیزان میرساند و وظیفه انسانی و خبررسانی دارد … نویسنده تابع ولایت فقیه و رهبری مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای حفظه الله بوده و طرز تفکر شیخ مهدی تهرانی و مریدانش هیچ گونه انطباقی با تفکرات بنده نداشته و مطلب نشانه تایید تفکرات سیاسی مذهبی نیست و کاملا خبری میباشد .
️ به شایعات گوناگونی که درباره علت این اتفاق و عاملان حمله به معظم له؛ در فضای مجازی انتشار یافته است توجه نفرمایید و فقط با دعا و تضرّع در پیشگاه مقدس امام زمان ارواحنا له الفداه، شفای عاجل و بهبودی کامل معظم له را مسئلت نمایید.
️ مخصوصا از برادرانی که در مشهد مقدس و کربلای معلی حضور دارند‌، هنگام تشرّف به آستان مقدس حضرات اهل البیت علیهم السلام التماس دعای ویژه داریم.
خواهشمندیم به دعاهای خود ادامه داده و با توسلات بیشتر شفاء و عافیت کامل ایشان را از درگاه خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام مسئلت نمائید.
ضمنا اخباری که از طریق شبکه های مجازی و ماهواره ای پخش می شود، مورد تائید نبوده و تنها اخبار مورد تائیدِ بیت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی تهرانی، از طریق این سایت  به اطلاع مومنین و دوستداران می رسد.
لطفاً جهت شفای عاجل و کامل حضرت استاد، هفتاد حمد و صلوات خوانده شود.
اللهم عجل لولیک الفرج
ولایت فقیه

آخرین وضعیت سلامتی شیخ مهدی تهرانی برگرفته از کانال شیخ مهدی تهرانی

داغ خفن :   فیلم حمله به شیخ مهدی تهرانی با چاقو- فوری