آزار و اذیت کودکان در ساختمان نیمه‌کاره
Iran16 سه شنبه 28 دی 1395

آزار و اذیت کودکان در ساختمان نیمه‌کارهآزار و اذیت کودکان در ساختمان نیمه‌کاره
حکم اعدام کارگری که همکارش را به رسانده بود، از سوی قضات دیوان عالی کشور نقض شد.

هشت مهر سال ٩٣ مردی به کلانتری ستارخان رفت و از ناپدید شدن یکی از کارگرانش داد. وی به ماموران گفت: مهندس ساختمان‌سازی هستم و در حال روی یک پروژه ساختمانی هستم. یکی از کارگرانم چند روز ناپدید شده و دو نفر دیگر از کارگرهایم هم بعد از ناپدید شدن این رفته‌اند. با این شکایت موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و تلاش در این خصوص آغاز شد.

با شروع تحقیقات ماموران تجسس‌های خود را برای شناسایی دو کارگر فراری آغاز و در نهایت هردو را دستگیر کردند که با دستگیری این دو کارگر راز ناپدید شدن کارگر فاش شد و آنها به قتل این مرد اعتراف کردند.

قاتل در تحقیقات به ماموران گفت: مقتول با ما همکار بود ولی مرتب پسربچه‌ها را به ساختمان می‌آورد و آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. برای همین با همدستی دوستم او را با چاقو کشتیم و مثله شده‌اش را داخل چاه انداختیم. با پیدا شدن و بازسازی صحنه جنایت، کیفرخواست پرونده این دو متهم صادر شد و هردو در شعبه دوم کیفری استان محاکمه شدند.

هیات قضایی این شعبه متهم اصلی را به قصاص و همدستش را به زندان محکوم کردند. این حکم صبح روز یکشنبه در شعبه ٢٠ دیوان عالی کشور نقض شد و قضات دیوان خواستار رسیدگی و تحقیقات بیشتر در این خصوص شدند.

اخبار – اعتماد

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر