ایران16 / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / درگذشت دلخراش آنتون یلچین بازیگر ترکیه ای + عکس
آنتون یلچین و آنتون یلچین بازیگر فیلم سفر تاره ای درگذشت و مرگ دلخراش بازیگر نقش چخوف در سفر ستاره ای و مرگ آنتون یلچین در اثر تصادف و تاسف از درگذشت آنتون یلچین
آنتون یلچین و آنتون یلچین بازیگر فیلم سفر تاره ای درگذشت و مرگ دلخراش بازیگر نقش چخوف در سفر ستاره ای و مرگ آنتون یلچین در اثر تصادف و تاسف از درگذشت آنتون یلچین

درگذشت دلخراش آنتون یلچین بازیگر ترکیه ای + عکس

مرگ دلخراش جوان سفر ستاره ای

آنتون ویکتوروویچ یلچین معروف به آنتون یلچین متولد 11 مارس 1989 – هنرپیشه آمریکایی است. از فیلم های معروف یلچین می توان به فیلم پیشتازان فضا (سفر ستاره ای )، رستگاری نابودگر و خانه دی اشاره کرد.

آنتون یلچین بازیگر «سفر ستاره ای» در 27 سالگی درگذشت.

به نقل از هالیوود ریپورتر، این بازیگر صبح دیروز به وقت آمریکا درگذشت و این مساله موجب ابراز تاثر شماری از چهره های مطرح از جمله جی.جی.آبرامز و جودی فاستر شد.

آنتون یلچین که برای ایفای نقش چخوف در فیلم های «سفر ستاره ای» (یا پیشتازان فضا) شناخته شده بود در تصادف رانندگی جان باخت.

آنتون یلچین  ، بازیگر نقش چخوف ، بازیگر فیلم سفرستاره ای
مرگ دلخراش آنتون یلچین بازیگر فیلم سفر ستاره ای

این تصادف ساعت یک بامداد در برابر خانه این بازیگر رخ داد و او بر اثر ضربه مغزی فوت شد. جسد او در حالی پیدا شد که وی بین اتومبیل روشن و صندوق پست جلوی خانه اش گیر کرده بود.

او در قسمت جدید «سفر ستاره ای» با عنوان «ورای سفر ستاره ای» که قرار است 22 جولای اکران شود، بازی کرده است.

داغ خفن :   «باران کوثری» در تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی | عکس

کمپانی پارامونت سازنده این فیلم با انتشار بیانیه ای نسبت به درگذشت این بازیگر ابراز تاسف کرده است.

جی.جی.آبرامز کارگردان «سفر ستاره ای» نیز در توییتر به این بازیگر ادای احترام کرده است. او تصویری از متنی دست نویس را در توییتر قرار داده که در آن نوشته است:تو درخشان بودی. مهربان بودی. خیلی دوست داشتنی و فوق العاده با استعداد بودی. تو به اندازه کافی اینجا نماندی. دلمان تنگت می شود.

آنتون یلچین ماه پیش قراردادی برای بازی در سریال 10 قسمتی «مرسدس» برای امضا کرد که قرار است با اقتباس از رمان استیون کینگ ساخته شود. این سریال برای سال 2018 برنامه ریزی شده است.

آنتون یلچین ، بازیگر فیلم سفرستاره ای ، مرگ بازیگر نقش چخوف

آنتون یلچین بازیگر فیلم پیشتازان فضا درگذشت

آنتون یلچین که اصالتا روسی و از خانواده ای مهاجر بود، بازیگری را از وقتی بچه بود شروع کرد و هم در سینما و هم تلویزیون کار می کرد. او در سریال تلویزیونی استیون اسپیلبرگ که برنده جایزه امی شد با عنوان «ربوده شده» که اواخر 2002 روی آنتن رفت بازی کرده بود. وی اولین بار سال 2009 در «سفر ستاره ای» ظاهر شد و دومین حضورش در این فیلم در سال 2013 در «سفر ستاره ای به تاریکی» بود.

داغ خفن :   موی سینه آقای ستاره به قیمت بیست میلیارد تومان بیمه شد!

او در شماری از فیلم های مستقل نیز ظاهر شده بود که فیلم «سمور» در سال 2011 به کارگردانی جودی فاستر از جمله آنها بود. فاستر برای همین همکاری از وی به عنوان یک متفکر جدی و برادری کوچکی یاد کرده که همیشه رویایش را داشت.

آنتون یلچین در برابر فلیسیتی جونز و جنیفر لارنس در فیلم مستقل «مثل دیوانه» در سال 2011 بازی کرده بود که جایزه بزرگ داوری را از جشنواره فیلم ساندنس دریافت کرد و در آمریکای شمالی با فروش 3.4 میلیون دلاری با وجود اکران محدودش روبه رو شده بود. او از «سیبلاین» بود که در سال 2015 در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد.

درگذشت دلخراش آنتون یلچین ای +

منبع : هالیوود ریپورتر
عکس های جدید ستاره ها و بازیگران ایرانی در زمستان 97

عکس های جدید ستاره ها و بازیگران ایرانی در زمستان 97