ایران16 / عکس بازیگران / اخبار داغ بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی
خرید-مهره-مار-اصل

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی

و هنرمندان مشهور ایرانی

شما می توانید آخرین تصاویر اینستاگرامی مربوط به بازیگران و افراد مشهور ایرانی را در زیر مشاهده کنید. بهترین و جالبترین عکس ها در زیر قرار گرفته اند.

 

عکسی از علیرضا قربانی و دوقلوهای عزیزش، آواز خانم و آقا حافظ که نام هر دو عزیز بدون شک انتخاب پدرشان است! امیدواریم این عکس شروع خوبی برای مطلب امروز باشد.

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)وقتی در جمع دوستان سوتی خفن میدهی و تنها یک نفر از دوستان متوجه آن میشود و ازش ملتمسانه خواهش میکنی که آن را رسانه ای نکند!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)واقعاً! چی میشه اینستاگرام و کاربراش انقدر خوب باشن؟!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)کیهان جان، داداش، داری اشتباه میزنی! آن تیر و کمان است که روش استفاده اش این شکلی است، نه کباده!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)سلفی آرمان گرشاسبی، خواننده خوش صدای گروه محبوب چارتار در کنار پدر عزیزش.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)انتظار ها به پایان رسید و امیر تتلو پس از صاف شدن حسابش با برخی عزیزان، از زندان آزاد شد. این هم اولین عکس استاد پس از رهایی از اوین است. آثار زندان و شلوارهای مخصوصش هم که در عکس مشخص هستند. مصیبتمان تازه شروع شده! چون هر آنچه که بلد نبود را هم در این دو ماه یاد گرفته و مِن بعد همگی سرویس شدگانیم!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)آندره تیموریان کاپیتان تیم ملی کشورمان با این پست از منصور خان پورحیدری خواست که هرگز تسلیم نشود. همه ما با آندو همصداییم و انرژی های مثبت خود را روانه منصور خان میکنیم تا به لطف خدا دوباره روی پاهایش بایستد و باز هم شاهد مردِ سپیدموی خوشتیپ در کنار زمین فوتبال حین بازی های استقلال باشیم.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)مهدی طارمی آخرین باری که پیش آرایشگرش رفته بود کمی دستش خالی بود و اینگونه با یک پست اینستاگرامی با او حساب کرد.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)خاطره حاتمی است دیگر، برای خاص و متفاوت جلوه دادن هر کاری می کند! حتی اگر در این میان مرز بین خاص بودن و چندش آور بودن را رد کند.

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)دیروز تولد بهروز افخمی بود و این عکس مربوط به جشن تولد خانوادگی او در کنار پسر عزیزش آهیل است. تبریک این روز به “سابقاً کارگردان” خوب کشورمان که ای کاش همان کارگردان میماند و برایمان شوکران میساخت و هوای کارهایی از جنس غیر هنر و غیر سینما به سرش نمیزد.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)تا حالا این همه قهرمان یک جا دیده بودید که در دریاچه در حال ریکاوری باشند؟ نه خدایی دیده بودید؟! احسان لشگری، کمیل قاسمی، احسان حدادی، بهداد سلیمی و سایر عزیزان ورزشکار.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)عکس از احمد جان مهرانفر خواسته بودید که آخرین عکسش را انتخاب و تقدیمتان می‌کنیم. احمد از کم کارهای اینستاگرام است، وگرنه خودِ من هم از طرفدارانش هستم و اگر عکس جدیدی بگذارد حتما پوشش داده میشود.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)ترانه علیدوستی با این سلفیِ “سرِ صبحی” توضیحاتی درباره پروژه شهرزاد 2 ارائه کرد که در کپشن میخوانید. ترانه جان درست است که بار ها گفته ایم زیبایی در سادگی است، ولی خب شما خیلی به این جملات اهمیت نده و گاهی اوقات به صورت مختصر سادگی را با ناخالصی های سطحی، پیچیده کن. (عجب جمله ای گفتم!)
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)بانو لیلی گلستان به تماشای تئاتر “می سی سی پی نشسته می میرد” رفته بود که در پایان این عکس یادگاری را در کنار بازیگران این نمایش گرفت. در کنار بابک حمیدیان، سجاد افشاریان، همایون غنی زاده و ویشکا آسایش. به جز ویشکا، بقیه عزیزانِ تئاتری شبیه کارگران گچکار سر ساختمان شده اند!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)محسن تنابنده در زیرِ یک توپ قدیمی در حال استراحت مطلق دیده شد. استراحت مطلقی که در یکی از کشورهای دوست و همسایه در حال رقم خوردن است. اگر قوانین کشور پوشیدن شلوارک برای آقایان در اماکن عمومی را آزاد می کرد، بیش از 60 درصد سفرهای توریستی کشورمان ملغی میشد.

حتما بخوانید :   ماجرای دردناک مرگ اکبر عبدی + عکس جنجالی

 

باور کنید همینطور است! یعنی تا سوار هواپیما میشوند شلوار ها آب رفته و تبدیل به شلوارک میشود! حالا سایر حرکات انقلابی هم که بعد از خروج از مرز هواییی ایران اتفاق می افتد، بماند!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)مصاحبه ی گستاخانه یک مثلاً خبرنگار با استاد بهزاد فراهانی یکی از سوژه های داغ این چند روز بود، البته محتوای ضعیفِ مصاحبه دلیل سوژه شدن این مصاحبه نیست، بلکه سوال های بی ادبانه و زشت این فرد در لباسِ ادب و توجیه بود که خیلی ها را عصبانی کرد. بسیاری از چهره ها به این مصاحبه واکنش نشان دادند

 

و عصبانیت خود را از این رب النوع وقاحت در پست های مختلف نشان دادند. ای کاش تریبون رسانه ها به راحتی به دست هر شخصی نمی رسید تا اینگونه بزرگان هنرمان مورد بی احترامی قرار نگیرند.
واکنش امیر آقایی و احسان کرمی به این مصاحبه را شاهد هستید.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)بهنوش طباطبایی مثل یک هافبک دفاعی که در مواقع حمله و هجوم حریف سعی میکند بازی را آرام کند، با این پست سعی در آرام کردنِ جو اینستاگرامش داشت!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)سلفی علیرضا رئیسی و رضا جانِ فیاضی، به یاد روزهای خوشِ “دنیای شیرین” که یکی از های ماندگار دهه هفتاد بود. برای هر دو عزیز آرزوی سلامتی داریم.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)آیدا کیخایی خوب تئاتر و سینما در کنار خواهر عزیزش که شباهت جالبی به هم دارند. این روز ها “خشکسالی و دروغ” از هنرنمایی های آیدا روی پرده سینماست.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)آخرین عکسِ ثبت شده از بهشاد مختاری. یادش گرامی.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)نادر فلاح پس از پیاده شدن از متروی دروازه دولت، ساعت هفت و نیم صبح یک روز بارانی.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)هادی ساعی و پسر نازنینش که شباهتشان خیلی “پسر کو ندارد نشان از پدر” است.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)تا حالا یک عابر بانک را در دوران کودکی دیده بودید؟ :))
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)هادی کاظمی با این سلفی مخوف به استقبال پنجمین دهه زندگی اش رفت. در کنار شعری از سیدعلی صالحی که مهر تاییدی بر خاص و روشنفکر پسند بودنِ پست است.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)شیث رضایی با این پست خوشحالی خود را از آزاد شدن رفیقش ابراز کرد. این اتفاق را به شیث عزیز و همچنین امید جهان که عکس را لایک کرده است، تبریک میگوییم.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)عکس یادگاری امیر دژاکام و حسین محب اهری که الحمدلله حالش خیلی بهتر است و این روز ها مشغول تئاتر و نمایش است. ما نیز با روحیه گرفتن از حالِ خوب جناب محب اهری، ادامه میدهیم.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)امیرسلیمانی ها منهای کمند در قابِ یک سلفی که سپند زحمتش را کشیده است.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)مهدی جان فقط بازو و بالا تنه نزن، کمی هم روی پاها کار کن! طوری نشود چند وقت دیگر پا ها توانِ حمل بالا تنه ات را نداشته باشند!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)مهرداد نظری، آرش میراحمدی و نصرالله رادش، در حال تمرین برای استخدام شدن در یک شرکت ارائه خدمات دولتی.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)عکسی ناب و قدیمی مربوط به پشت صحنه فیلم سینمایی ماندگار “آقای هالو” ساخته استاد داریوش مهرجویی. با حضور استاد علی نصیریان و استاد عزت الله انتظامی.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)بی سوژگیِ مطلبمان را با این عکس از محمد سلوکی در اکران خصوصی “متولد 65” ادامه میدهیم.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)و با این عکس از محمدرضا شریفی نیا در همین مراسم، تکمیل می‌کنم و به حد اعلا می‌رسانیم!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)بانو مریم سعادت، یکی از بازیگران اصلی فیلم جدید مجید توکلی، در اکران خصوصی این فیلم در پردیس چارسو.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)عکس یادگاری الهه حصاری در کنار سیامک خان اطلسی، بازیگر کهنه کار و پیشکسوت سینما و تلویزیون که هنرنمایی های ماندگار زیادی از ایشان به خاطر داریم. علی الخصوص بازی ایشان در سریال ماندگار “پدر سالار” اثر زنده یاد اکبر خواجویی که خاطرات زیادی با آن داریم. این عکس در پشت صحنه سریالِ بی در و پیکرِ “هشت و نیم دقیقه” گرفته شده است.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)علی شادمان بی قرارِ روزهای گشت و گذار در اروپا و فرانسه و پاریس و کاخ ورسای است و این دلتنگی را میتوان در عکس های آرشیوی ای که میگذارد کاملاً درک کرد.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)پوستر آهنگِ جدید امیر تتلو که امروز صبح منتشر شده. امیر جان حالا عجله ای نبود، کمی استراحت میکردی، بعد!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)سلفی استوری مهرداد صدیقیان که نشان میدهد به شدت ویروسی شده و سرما خورده است. همانطور که می بینید آنقدر بینی اش را بالا کشیده که در فرم کلی صورتش تاثیر گذاشته است.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)با این عکس که مربوط به فیلم “گشت ارشاد 2” است، به پایان مطلبِ کم سوژه ی خود میرسیم.  یا علی.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (138)

حتما بخوانید :   پست جنجالی همسر مجتبی جباری در اینستاگرام! عکس

 

برترین ها

 

عکس یک تخم مرغ پرلایک ترین عکس اینستاگرام شد!

عکس یک تخم مرغ پرلایک ترین عکس اینستاگرام شد!