خانه / اخبار / خواندنی و دیدنی / اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)
مهره مار اصل

اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

اخراج این از کار به خاطر زیباییش (عکس)

 

اما هالس خبرنگار جوانی است که به دلیل از کارش اخراج شد. این دختر به دلیل زیبایی از کارش اخراج شد. هرکسی به دلیلی ممکن است از کار اخراج شود؛ تنبلی، عدم وفاداری به کار، عدم علاقه، بی‌احترامی به کارفرما و خیلی از مسائل دیگر می‌تواند از دلایل اخراج شدن باشد. اما در این مقاله با فردی آشنا می‌شوید که به دلیلی کاملا و فقط زیبایی بیش از حد از کار اخراج شد.

اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)

اما هالس کارمند جوان انگلیسی است که ادعا می‌کند به دلیل زیبایی بیش از حد او را از کار اخراج کرده‌اند. در ادامه در بنیتا درباره‌ی او می‌خوانید. اما هالس ۲۵ ساله به عنوان یک خبرنگار تلویزیونی در لندن استخدام شد. این ادعا می‌کند که بعد از گدشتن مدت کوتاهی از استخدامش زمانی‌که تنها ۵ دقیقه از اولین شیفت ۸ ساعته‌اش گذشته بود، مدیرش او را اخراج کرد و به او گفته که به درد کت واک می‌خورد و باید در مدلینگ فعالیت کند.

حتما بخوانید :   ازدواج تلخ دختر داروساز عاشق پزشک بیمارستان

 

اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)

 

اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)

 

او می‌گوید: «مدیرم از من پرسید که آیا یک هستم یا نه. من دوست نداشتم اخراج شوم و واقعا نمی‌دانستم که باید چه کار کنم. شاید این کمپانی افرادی با چهره‌ی معمولی را استخدام می‌کرد و شاید اگر زیبا باشید شما را انتخاب نمی‌کنند. شاید من باعث می‌شدم حواس بقیه پرت شود. من یک تی‌شرت و شلوار ساده به تن داشتم و فکر نمی‌کنم این لباس نامناسبی بوده است. من فیلمبرداری هم می‌کنم و در کمپانی‌های دیگر هم کار می‌کردم اما تا به حال هیچ کس به خاطر ظاهرم من را اخراج نکرده است.»

 

اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)

 

اما هالس همچنین ادعا می‌کند که مدیرش از او شماره تلفن گرفته و او را به صرف نوشیدنی در خارج از محل کار دعوت کرده است.آدم لاک ول، رئیس کمپانی می‌گوید: «کمپانی ما با هر نوع تبعیض برخورد می‌کند. این حرکت برخلاف سیاست‌های شرکت است. فردی که این حرف را به هالس زده و او را اخراج کرده از کار برکنار شده. من از این مساله باخبر نبودم و اگر هالس از رفتار کسی در شرکت ناراحت شده است ما حاضر به عذرخواهی از ایشان هستیم.»

حتما بخوانید :   مرگ مشکوک دو دختر جوان در استخر خصوصی!

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

دختر هزارچهره زیبای کره ای +عکس

دختر هزارچهره زیبای کره ای +عکس دختری که عکسهای متفاوتی از وی در فضای مجازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *