خانه / سبک زندگی / زناشویی / روش ارضا شدن زن موقع پریود «مخصوص متاهلین»
مهره مار اصل فال-حافظ

روش ارضا شدن زن موقع پریود «مخصوص متاهلین»

روشی برای ارضا شدن در زمان «مخصوص متاهلین»

زنان ارگاسم پیچیده ای دارند. هنوز علم به نحوه ارضای زنان دست نیافته و نظریه های مختلفی برای این موضوع وجوددارد. اما یکی از مهم ترین مواردی که زنان رابه ارگاسم می کشاند، یا دخول آلت جنسی مرد به درون زن است. زن به وسیله دخول آلت شوهر به ارگاسم رسیده و از لذت جنسی بهره مند می‌شود.روشی برای ارضا شدن زن در زمان پریود (مخصوص متاهلین)

روشی برای ارضا شدن زن در زمان پریود (مخصوص متاهلین)

اما آیا ارضا شدن زن در زمان پریود از طریق مالش چوچوله امکانپذیر است؟ ارضا شدن زن در زمان پریود بدون مقاربت در جایگاه های مختلفی مورد نیاز است. برای مثال در دوران قاعدگی و پریود، مرد به سادگی هرچه تمام تر ارضا شده و لذت جنسی می‌برد، اما برای رساندن همسرش به ارگاسم چه باید بکند؟ ارضا شدن زن در زمان پریود و یا در دوران نامزدی عموما میسر نیست و بهمین علت باید از روشهای دیگر مثل مالش چوچوله زن استفاده شود.

همچنین تعداد زیادی از بانوان در دوران قاعدگی نیاز دارند تا کمی لذت جنسی را تجربه کنند. دراین مواقع نیز که دخول مجاز نیست، ارضای زنان بدون دخول مورد توجه قرار میگیرد. زوجین باید بتوانند ارضا شدن زن در زمان پریود زن را تجربه کنند و با مدیریت دراین دوران لذت کافی را از خود ببرند.

روشی برای ارضا شدن زن در زمان پریود (مخصوص متاهلین)

ارضا شدن زن در زمان پریود از طریق مالش چوچوله موارد زیاد دیگری وجوددارد که نیاز به ارضا شدن زن در زمان پریود از طریق مالش چوچوله بدون مقاربت همسر خواهد بود. برای مثال در دوران بارداری و به خصوص در ماه های آخر مقاربت در تعداد زیادی از موارد ممنوع می‌شود و برای به ارگاسم رسیدن زن باید فکر و چاره ای اندیشیده شود. چوچوله یکی از بهترین اندام های زن برای ارضا شدن زن در زمان پریود بدون برقراری کامل است.

چوچوله چیست؟

چوچوله زن که به آن نیز گفته میشود، یکی از مهم ترین اندام های جنسی زنانه چوچوله است. در قسمت چوچوله بانوان، اعصاب مختلف و رگ های خونی بسیاری قراردارند و آن رابه یکی از حساس ترین قسمت های بدن انها تبدیل ساخته است. ارضا شدن زن در زمان پریود از طریق مالش چوچوله بعنوان مهم ترین منشاء میل جنسی در زنان شناخته می‌شود.

حتما بخوانید :   رابطه جنسی مداوم و ۱۲ دلیل برای رابطه هر شب با همسرتان

چوچوله در بالای جای گرفته است. در تعداد زیادی از موارد پیدا کردن چوچوله حتی برای خود زن نیز سخت است چه رسد به شوهر وی! مشکل اینجاست که چوچوله در بعضی مواقع به صورت کامل در زیر لب های قرار گرفته و به اصطلاح زیر سقفی ایمن مخفی میشود.

جالب اینجاست که چوچوله در جریان تحریکات جنسی بزرگ شده و بیشتر نمایان می‌شود. در واقع با تحریک شدن زن چوچوله پرخون شده و بزرگ میشود. لازم است بدانید که تنها 4 درصد از چوچوله بیرون ازبدن زن قرار گرفته و مابقی درون بدن وی جای دارد.

برخی دانشمندان بر این باور هستند ارضا شدن زن در زمان پریود با مالیدن چوچوله که حتی ارضای با مقاربت نیز بعلت فشاری که بر چوچوله و نقطه جی به صورت هم زمان وارد می‌شود اتفاق میوفتد

روشی برای ارضا شدن زن در زمان پریود (مخصوص متاهلین)

ارضا شدن زن در زمان پریود با مالش چوچوله

چوچوله زن نقش فوق العاده ای در ارضا شدن زن در زمان پریود بدون داخل شدن آلت تناسلی مرد دارد. در واقع این قسمت ازبدن زنان، حساس ترین قسمت جنسی آنان بوده و طبق نظر کارشناسان هیچ قسمتی در بدن مردان به اندازه چوچوله حساسیت جنسی ندارد.

کافی است مرد کمی با صحبت های زیبا و لمس کردن بدن زن، معاشقه را شروع کند. مالش چوچوله البته اگر به درستی پیدا شود! میتواند هیجانات زن را برانگیخته کند و با استفاده از برخی تکنیک ها او را به ارگاسم برساند. دراین بین مرد نیز به سادگی با استفاده ازبدن زن ارضا خواهد شد.

چوچوله عضو مهمی ازبدن زنان است. مرد باید بتواند به سرعت این قسمت ازبدن همسر خودرا پیدا کرده تا با استفاده از ان او را ارضا کند. این روش بهترین راه برقراری رابطه جنسی و ارضای زنان بدون مقاربت در دوران نامزدی و یا بارداری است.

حتما بخوانید :   مراحل رابطه زناشویی از تحریک تا ارضا شدن

ارضا شدن زن در زمان پریود با مالش سینه

همانگونه که گفته شد بهترین راه برای ارضا شدن زن در زمان پریود، مالش چوچوله در حدی است که زن به ارگاسم برسد. رسیدن زن به ارگاسم از طریق مالش چوچوله نیاز به تکنیک هایی دارد تا لذت بردن وی به ارگاسم تبدیل شود.

لمس کردن زن به خصوص قسمت های حساس بدن وی میتواند روند ارضای بدون مقاربت را ساده تر کند. قسمت درونی ران، کمر و به ویژه پشت گردن از مهم‌ترین این قسمت ها هستند. اما انچه که بیش از هر چیز زنان را تحریک می‌کند، لمس سینه و به ویژه نوک سینه است. لمس و خوردن سینه درکنار مالش کلیتوریس می‌تواند زن رابه ارگاسم برساند.

سینه ها در تعداد زیادی از موارد می‌توانند به تنهایی زن را تا مرز ارضا شدن پیش ببرند؛ هر چند بنظر میرسد این اتفاق بیشتر در ماه های اول ازدواج و نامزدی اتفاق میوفتد. در دوران نامزدی بهترین روش ارضای زنان بدون برقراری رابطه کامل ، تحریک هم زمان به وسیله چوچوله و سینه ها است.

نقش مردان در ارضا شدن زن در زمان پریود با مالش چوچوله بسیار مهم و حیاتی است و باید با تمام دقت دراین موضوع با همسر خود همکاری داشته باشند تا به بهترین نحو ارضا شود.

ترفندی برای ارضا شدن زنان در زمان های پریود بودن «مخصوص متاهلین»

خریدکاندوم-خرید-کاندوم

همه چیز درباره عادت ماهیانه زنان | قاعدگی یا پریود چیست؟ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *