خانه / اخبار / خواندنی و دیدنی / پیرمرد 92ساله با 97همسر هنوز قصد ازدواج دارد!
مهره مار اصل
ازدواج , پیرمرد مشهور نیجریه‌ای , شایعات مرگ پیرمرد ۹۲ساله با ۹۷همسر , پیرمرد 97 زنه , ازدواج مرد 92 ساله

پیرمرد 92ساله با 97همسر هنوز قصد ازدواج دارد!

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

مرد 92 ساله نیجریه ای با 97 همسر هنوز قصد ازدواج دارد

این پیرمرد 92 ساله نیجریه ای به دلیل تعداد زن های بسیار زیادی که داشت در سال 2008 مشهور شد. او حالا می گوید که در بحث ازدواج هنوز به پایان راه نرسیده است!

پیرمرد مشهور نیجریه ای شایعات مربوط به مرگش را تکذیب کرده و در سن 92 سالگی می گوید «هنوز امید زیادی به زندگی دارد.» این پیرمرد 97 زنه البته برنامه هایی برای ازدواج مجدد را نیز در سر دارد.
به گزارش ایندیپندنت، محمد بِلو ابوبکر یکی از چهره های شناخته شده ی شهر بیدا است. وی تاکنون بیش از 100 همسر اختیار کرده که آن را «موهبتی الهی» می داند.
ازدواج

پیرمرد 97 زنه

محمد ابوبکر یک مرد مذهبی است و درآمد خاصی هم ندارد. وی پیشتر توسط مقامات محلی مسلمان به چالش کشیده شده، زیرا از نگاه آن ها داشتن این تعداد همسر امری غیرعادی است.

ابوبکر تاکنون 185 فرزند به دنیا آورده که چندین تن از آنان از دنیا رفته اند. محمد ابوبکر در ارتباط با شایعات مربوط به مرگش به خبرنگاران گفت که «کار افرادی خاص» بوده است. گویا یکی از رسانه های نیجریه در گزارشی کوتاه گفته بود که محمد ابوبکر پس از تحمل بیماری از دنیا رفته است.

ازدواج

 پیرمرد 92ساله با 97همسر

او اما در گفتگو به روزنامه ونگارد نیجریه گفت:«عزیزانم، من کاملا سرحال و سرزنده و سرپا هستم. آن شایعه کاملا بی اساس است زیرا برخی به آنچه خداوند به من عطا فرموده حسادت می ورزند… آنچه من انجام می دهم دستور پروردگار است و تا لحظه مرگ به این کار ادامه خواهم داد.»

آقای بلو تاکنون 107 همسر اختیار کرده که 10 مورد از آنان را طلاق داده است. با این حساب او در حال حاضر 97 همسر دارد. محمد بلو ابوبکر در سال 2008 میلادی شهرت یافت؛ وی در آن زمان 86 همسر داشت.

پیرمرد 92ساله با 97همسر هنوز قصد ازدواج دارد!

منبع : فرادید
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

سایت های صیغه و تجارت سودآور

سایت های صیغه و تجارت سودآور سایت های همسریابی و پیدا کردن زن های صیغه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *