پیرمرد 92ساله با 97همسر هنوز قصد ازدواج دارد!
Iran16 پنج شنبه 30 دی 1395

پیرمرد 92ساله با 97همسر هنوز قصد ازدواج دارد!ازدواج , پیرمرد مشهور نیجریه‌ای , شایعات مرگ پیرمرد ۹۲ساله با ۹۷همسر , پیرمرد 97 زنه , ازدواج مرد 92 ساله
مرد 92 ساله نیجریه ای که با بیش از 100 زن ازدواج کرده شایعه فوتش را تکذیب کرد و گفت: برنامه ام این است که باز هم ازدواج کنم!

92 ساله نیجریه ای با 97 هنوز قصد دارد

این پیرمرد 92 ساله نیجریه ای به دلیل تعداد های بسیار زیادی که داشت در سال 2008 مشهور شد. او حالا می گوید که در بحث ازدواج هنوز به پایان راه نرسیده است!

پیرمرد مشهور نیجریه ای شایعات مربوط به مرگش را تکذیب کرده و در سن 92 سالگی می گوید «هنوز امید زیادی به دارد.» این پیرمرد 97 زنه البته برنامه هایی برای ازدواج مجدد را نیز در سر دارد.
به ایندیپندنت، محمد بِلو ابوبکر یکی از های شناخته شده ی شهر بیدا است. وی تاکنون بیش از 100 همسر اختیار کرده که آن را «موهبتی الهی» می داند.
ازدواج

پیرمرد 97 زنه

محمد ابوبکر یک مرد مذهبی است و درآمد خاصی هم ندارد. وی پیشتر توسط مقامات محلی مسلمان به چالش کشیده شده، زیرا از نگاه آن ها داشتن این تعداد همسر امری غیرعادی است.

ابوبکر تاکنون 185 فرزند به دنیا آورده که چندین تن از آنان از دنیا رفته اند. محمد ابوبکر در ارتباط با شایعات مربوط به مرگش به گفت که « افرادی خاص» بوده است. گویا یکی از رسانه های نیجریه در گزارشی کوتاه گفته بود که محمد ابوبکر پس از تحمل بیماری از دنیا رفته است.

ازدواج

 پیرمرد 92ساله با 97همسر

او اما در گفتگو به روزنامه ونگارد نیجریه گفت:«عزیزانم، من کاملا سرحال و سرزنده و سرپا هستم. آن شایعه کاملا بی اساس است زیرا برخی به آنچه خداوند به من عطا فرموده حسادت می ورزند… آنچه من انجام می دهم دستور پروردگار است و تا لحظه به این کار ادامه خواهم داد.»

آقای بلو تاکنون 107 همسر اختیار کرده که 10 مورد از آنان را داده است. با این حساب او در حال حاضر 97 همسر دارد. محمد بلو ابوبکر در سال 2008 میلادی شهرت یافت؛ وی در آن زمان 86 همسر داشت.

پیرمرد 92ساله با 97همسر هنوز قصد ازدواج دارد!

منبع : فرادید
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر