خانه / اخبار / حوادث / اقدام شوم با میترا 20 ساله در مهمانی استخر خصوصی!
مهره مار اصل
چسب سینه
اقدام شوم با میترا 20 ساله در مهمانی استخر خصوصی!

اقدام شوم با میترا 20 ساله در مهمانی استخر خصوصی!

مریم بخاطر برگزاری مهمانی های ناجور و های مختلط دستگیر شد.

به گزارش گروه ، مریم، زن 35 ساله که به اتهام اداره خانه فساد دستگیر شده است رو در روی بازپرس قرار گرفت و گفت: وقتی ۲ برادر بزرگترم ازدواج کردند، در همین روزها بود که پدر و مادرم به مسافرت های طولانی خارج از کشور می رفتند و من در منزل تنها بودم.

این زن ادامه داد: پدر و مادرم هم دیگر در خارج از کشور ساکن شده بودند، در دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه با پسری به نام مبین آشنا شدم، ارتباط من و مبین بسیار پیشرفت کرد و به رفت و آمد در خانه کشیده شد، یکسال بعد فهمیدم که مبین متاهل بوده و تمام حرف هایی که به من زده بود دروغی بیش نبود به همین دلیل ارتباطم را با او قطع کردم و افسردگی گرفتم.

وی بیان کرد: در آن روزها با دختری به نام شیما آشنا شدم و با او به مهمانی ها و دورهمی های مختلفی می رفتم، پس از مدتی خود مهمانی برگزار می کردم و در ازای آن به افرادی که قصد شرکت در مهمانی داشتند بلیت می فروختم، از این راه پول زیادی به جیب زدم.

حتما بخوانید :   تلاش مرگبار 2 دختر برای شرکت در پارتی شبانه

مریم گفت: کثافت کاری های من همراه شیما به اینجا ختم نشد و به استخر مختلط نیز کشیده شد، دراین مهمانی ها دختران و پسران نیمه برهنه در محیط استخر هر بی حیایی که از دستشان برمیامد انجام می دادند.

وی اضافه کرد: روزی که قد داشتم برای کاری از خانه خارج شوم توسط ماموران دستگیر شدم. ماموران به من گفتند که در یکی از همین مهمانی ها به 19 ساله آن ها که میترا نام داشت تجاوز شده است و من بخاطر زمینه سازی این جرم و اداره خانه فساد دستگیر شدم.

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
تجاوز گروهی

مرگ هولناک دختر 18 ساله در تجاوز گروهی | تجاوز تلخ به دختری در پارتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *