خانه / اخبار / حوادث / اشک تان در می آید اگر بدانید چه بلایی سر این دو دختر در باغ شهریار آمد+عکس
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

اشک تان در می آید اگر بدانید چه بلایی سر این دو دختر در باغ شهریار آمد+عکس

دو چند ماهه در مدت ۲۵ روزی که در آلاچیق یکی از باغ های گذرانده اند، بارها مورد آزار و اذیت مادر سنگدل خود و فردی ناشناس قرار گرفته اند.

مونا و ندا دو کودک ۱۶ و ۲ ماهه هستند که بر روی بدن آنها آثار جراحت شدیدی دیده می شود. دو کودکی که توسط مادر و فردی ناشناس مورد آزا قرار گرفته اند.

سیما ۳۴ مصرف کننده شیشه بوده و چند سالی است که اعتیاد شدیدی دارد که البته ادعا می کند که ترک کرده ولی شرایط وی نشان دهنده این است که همچنان مصرف کننده است. سیما علاوه بر داشتند اعتیاد، بیمار روانی است و این موضوع به تایید پزشکان رسیده است.

بابک ۴۰ سال دارد، وی نیز همانند همسرش اعتیاد دارد و مصرف کننده مواد صنعتی و سنتی است و به رغم اینکه چند بار در کمپ بستری شده اما همچنان مواد مصرف می کند.چندی پیش بابک به دلیل بیماری همسرش، خود را رها و از شهریار به تهران می آید به امید اینکه جدیدی را در تهران آغاز کند. پس از این اتفاق، همسرش سیما برای پیدا کردن بابک به تهران می آید و به رغم پیگیری ها ولی نتواست آدرس و یا نشانی از همسر خود پیدا کند.

حتما بخوانید :   عکس بازیگر سریال کیمیا کنار همسرش

سیما پس از اینکه نتوانست همسر خود را پیدا کند مجدداً به شهریار برگشت و بعد از بازگشت فرزندان خود را با همکاری فرد ناشناس مورد آزار و اذیت قرار داد.مونا و ندا پس از بازگشت مادر آزار بسیاری دیدند و این در حالی است که آثار جراحت بر بدن و صورت آنها مشخص است.

این دو کودک در طی این مدت بیشترین آزار را از سوی مادر و فرد ناشناس که به گفته سیما عمه وی است! متحمل شده اند.

روی بدن و صورت مونا و ندا آثار کبودی دیده می شود که نشان از این دارد که طی ۲۵ روز به شدت مورد آزار قرار گرفته اند.

در همین رابطه محبوبه حسن مددکار موسسه خیریه مهر آفرین می گوید: بعد از اطلاع از وضعیت اقدامات لازم برای حمایت از دو کودک آغاز شد.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط جسمی ؛ با اورژانس سازمان بهزیستی تماس برقرار شد که بعد از حضور آنها، مونا و ندا از مادر جدا و به شیرخوارگاه منتقل شدند.

حتما بخوانید :   تصاویر لورفته بازیگران هنرمندان ورزشکاران 2017

محبوبه حسن، ضمن تأکید بر اینکه مونا و ندا هم اکنون تحت درمان قرار دارند، افزود: طی گزارشی که از بهزیستی دریافت شده است مادر این کودکان چندین بار به سازمان بهزیستی مراجعه کرده است و درخواست داشته که کودکانش را به وی بدهند اما مسئولان بهزیستی عنوان کردند که با توجه به شرایط مادر فعلا کودکان در شیرخوارگاه نگهداری می شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

www.dustaan.com-مجله-اینترنتی-1486462355

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

مطلب پیشنهادی

اوار زلزله

لحظه نجات کودک از زیر آوار که متاسفانه مادر فوت شده

این کودک در آغوش مادرش بوده و متاسفانه مادرش فوت شده   https://as8.asset.aparat.com/aparat-video/e50ee25ab9677ca7a6bb00fb8946f8098709807-360p__50694.mp4 به این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *