اعدام قاتل حنانه دختر بچه 5 ساله در ملاعام + عکس
Iran16 چهارشنبه 29 دی 1395

اعدام قاتل حنانه دختر بچه 5 ساله در ملاعام + عکساعدام , قاتل , اعدام در ملا عام , حنانه غیاثی , قاتل دختر بچه 5 ساله , دار مجازات , دختر بچه 5 ساله , سنقر , اعدام قاتل , عکسهای اعدام در ملا عام , عکس های اعدام قاتل حنانه , اعدام قاتل حنانه
حکم اعدام قاتل حنانه غیاثی دختر بچه 5 ساله در ملأعام در سنقر و کلیایی اجرا شد.

اعدام قاتل حنانه غیاثی در ملأعام

قاتل حنانه بچه 5 ساله در ملا عام اعدام شد . رسیدگی پرونده حنانه غیاثی از 26 خرداد امسال و در پی ناپدید شدن حنانه 5 ساله در شهرک ولعیصر شهرستان سنقر و کلیایی در دستور تیم جنایی این شخص قرار گرفت.

حنانه هنگامیکه در حال بازی در مقابل خانه شان بود به طرز مرموزی ناپدید شد. یک روز بعد او در حالیکه خفه شده بود در زیر یک پل در ورودی کمربندی این شهر پیدا شد.

با دستور دادستان سنقرو کلیایی تیمی از کارآگاهان تحقیقات برای شناسایی قاتل را آغاز کرده و به جوانی که در همسایگی خانه مقتول می کرد، مشکوک شدند. تنها مظنون این جنایت از سوی ماموران دستگیر و در بازجویی ها به حنانه اعتراف کرد.

عامل قتل حنانه دختر بچه پنج ساله اهل سنقر و کلیایی که چندی پیش به قتل رسیده بود امروز صبح 6:45 جنب ترمینال این شهرستان و در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.
در محل اجرای حکم این قاتل رئیس کل دادگستری استان، معاونان، مسئولان شهرستان و جمعی بسیاری از مردم حضور داشتند.
جسد حنانه غیاثی دختر بچه چهار و نیم ساله سنقری 27 خرداد امسال زیر پل ورودی کمربندی شرقی این شهرستان کشف شد و با پیگیری های مسئولان و رئیس کل دادگستری استان قاتل وی بعد از مدت کوتاهی شناسایی و دستگیر شد.
حکم اعدام قاتل حانه غیاثی با پیگیری دستگاه قضایی استان به سرعت مورد تأیید کشور قرار گرفت و بعد از مدت کوتاهی حکم آن امروز صبح اجرا شد.

اعدام , قاتل , اعدام در ملا عام , حنانه غیاثی , قاتل دختر بچه 5 ساله , دار مجازات , دختر بچه 5 ساله , سنقر , اعدام قاتل , عکسهای اعدام در ملا عام , عکس های اعدام قاتل حنانه , اعدام قاتل حنانه
اعدام قاتل حنانه در ملاء عام

اعدام قاتل حنانه دختر بچه 5 ساله در ملاعام +

منبع : رکنا
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر