خانه / اخبار / حوادث / انتشار تصاویر شخصی دختر جوان، از سوی پسر اصفهانی پس از جواب رد گرفتن
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

انتشار تصاویر شخصی دختر جوان، از سوی پسر اصفهانی پس از جواب رد گرفتن

فردی که با انتشار تصاویر خصوصی و شخصی یکی از شهروندان در فضای مجازی باعث هتک حیثیت او شده بود توسط کارشناسان پلیس فتای اصفهان شناسایی و دستگیر شد

از هم دختری که قربانی آسیبی به نام اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی می شود. علی رغم توصیه ها و هشدارهای پلیس فتا در خصوص این گونه جرایم و آسیب ها باز شاهد تشکیل پرونده هایی از این دست هستیم.

این بار نیز جوانی که مورد سوءاستفاده مردی شیاد در شبکه های اجتماعی شده بود با حضور در پلیس فتای استان اصفهان به تنظیم شکایت خود پرداخت او در اظهارات خود عنوان داشت: در یکی از شبکه های اجتماعی مجازی با فردی غریبه که پیام دوستی برایم می فرستاد آشنا شدم و پس از اینکه مدتی به صورت مجازی با هم در ارتباط بودیم به او اعتماد کردم و عکس های خصوصی ام را برایش ارسال کردم .

چند روز بعد از این ماجرا با پیام عجیبی از وی روبرو شدم او به من پیشنهاد بیشرمانه ای داد و گفت : اگر به خواسته اش پاسخ منفی بدهم عکس هایم را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد تا اینکه وقتی به او جواب منفی دادم کارش را عملی کرد و عکس هایم را در فضای مجازی منتشر کرد.

حتما بخوانید :   اعترافات هولناک عامل قتل دختر ۵ ساله +عکس

سرهنگ ” سید مصطفی مرتضوی ” رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت :در پی شکایت این خانم جوان بلافاصله پرونده ای تنظیم و کارشناسان این پلیس با بررسی های انجام شده در فضای مجازی و انجام اقدامات تخصصی لازم موفق شدند فرد شیاد را شناسایی و دستگیر کنند.

رئیس پلیس فتای اصفهان به شهروندان توصیه کرد :ارتباط با افراد غریبه در فضای مجازی و اعتماد به آنها می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای کاربران داشته باشد لذا توصیه می شود همان رفتاری که در فضای حقیقی انجام می دهید و همان محدودیت هایی که برای خود در نظر دارید در فضای مجازی نیز انجام دهید و از در اختیار قرار دادن تصاویر شخصی و خانوادگی به دیگران اجتناب نماییدو در صورت بروز هر گونه مشکل و یا تهدیدی در فضای مجازی در اولین فرصت و قبل از اینکه مجرم اقدام خود را عملی کند موضوع را با پلیس فتا در میان بگذارید تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.
اخبار حوادث  – باشگاه خبر نگاران

حتما بخوانید :   عامل اصلی جنایت هولناک شب 14 خردادماه کرمان دستگیر شد
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

مطلب پیشنهادی

عامل اصلی جنایت هولناک شب 14 خردادماه کرمان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: چهارمین نفر از عوامل قتل چندشهروند رودباری در جنوب استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *