خانه / اخبار / اجتماعی / شناسایی این زن در انتشار شماره در تصاویر مستهجن
مهره مار اصل

شناسایی این زن در انتشار شماره در تصاویر مستهجن

شناسایی این در انتشار شماره در

سرهنگ نیکنام در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، کارشناسان وبلاگی را که اقدام به انتشار و بارگزاری تصاویر و مبتذل کرده بود، شناسایی کردند. به گزارش ایران ناز، نیکنام ادامه‌داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد دایرکننده وبلاگ با درج این تصاویر به همراه شماره‌های تماس سعی در منحرف کردن ذهن کاربران و ترویج فساد داشت و از این طریق اقدام به اخاذی می‌کرده که سرانجام پس از تحقیقات تخصصی متهمه اهل و ساکن کرج شناسایی و به مقر پلیس فتا احضار شد.
وی افزود: متهمه در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود اما پس از رویت مستندات به بزه خود اعتراف و اظهار کرد با همکاری یکی از دوستانش اقدام به ایجاد چندین وبلاگ و انتشار تصاویر مبتذل کرده و از افرادی که با وی تماس می‌گرفتند کارت شارژ تلفن دریافت می‌کرد.
شناسایی این زن در انتشار شماره در تصاویر مستهجن
نیکنام با تاکید براینکه والدین باید نظارت بیشتری نسبت به فعالیت فرزندان خود در داشته باشند تا فرزندانشان گرفتار سایت‌های آلوده نشوند، از کاربران خواست: اگر وارد محیط چت شدند نسبت به عواقب و سوءاستفاد‌ه‌های احتمالی دوستی‌های اینترنتی هوشیار بوده و به دوستی‌های اینترنتی که سرانجام تلخی دارد، اطمینان نکنند.
حتما بخوانید :   یک ‌سوم اینترنت در تسخیر سایتهای غیراخلاقی
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
دردسر فیلمبرداری مستهجن از یک زن در شیراز

دردسر فیلمبرداری مستهجن از یک زن در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *