خانه / سینما / موسیقی و فیلم / انحراف اخلاقی مایکل جکسون از زبان پزشک او
عاشقانه
تبلیغات
مایکل جکسون , مایکل جکسون کیست , مایکل جکسون خواننده , مایکل جکسون خواننده امریکایی , عکس مایکل جکسون , کتاب زندگی مایکل جکسون , پزشک مایکل جکسون , زندگی پر خطر مایکل جکسون
مایکل جکسون , مایکل جکسون کیست , مایکل جکسون خواننده , مایکل جکسون خواننده امریکایی , عکس مایکل جکسون , کتاب زندگی مایکل جکسون , پزشک مایکل جکسون , زندگی پر خطر مایکل جکسون

انحراف اخلاقی مایکل جکسون از زبان پزشک او

جزئیات زندگی مایکل جکسون از زبان پزشکش

( زاده 29 اوت 1958) موسیقی دان، سرگرمی ساز و بازرگان آمریکایی است. او فعالیت حرفه ای خود را در عرصهٔ موسیقی از سن 11 سالگی بعنوان یکی از اعضای گروه جکسون فایو آغاز نمود و در حالی که هنوز عضوی از گروه بود، در سال 1971 کار خود را به عنوان یک تک خوان شروع کرد. او را سلطان پاپ می نامند.
مایکل جکسون عاشق دخترکان لاغراندام بود و اغلب در خلوت خود با آنها مانند دلقک ها لباس می پوشید.”
این بخشی از جزئیات جدیدی است که درباره زندگی سلطان پاپ جهان از زبان «کنراد موری» – پزشک معالج او – منتشر شده است. وی در کتاب جدیدی که درباره زندگی مایکل جکسون نوشته، مدعی شده است که مایکل جکسون در زندگی خصوصی خود عادات عجیبی داشت و در خلوت خود با روسپی ها برای پنهان کردن هویتش از ماسک جراحی یا ماسک های دیگر استفاده می کرد.
در حالی که مایکل جکسون از اوایل دهه 90 میلادی همواره با اتهام کودک آزاری و همجنس گرایی مواجه بوده، وی در این کتاب برخلاف تصور قبلی دارای شخصیتی متمایل به جنس مخالف اما با رفتارهای غیرعادی نشان داده شده است.
موری در این کتاب مدعی شده است که مایکل جکسون به شدت در انتخاب های خود حساس بود و اصرار زیادی به “لاغر بودن بیش از حد” روسپی ها داشت.
 مایکل جکسون

انتشار جزئیات زندگی مایکل جکسون از زبان پزشکش

وی که به جرم تزریق بیش از حد مواد بیهوش کننده به مایکل جکسون در سال 2009 به قتل غیرعمد متهم شد و 2 سال را در پشت میله های زندان گذراند، در کتاب خود مایکل جکسون را یک “بازیگر حرفه ای” توصیف کرده است که به خوبی می توانست در خلوت خود با روسپی ها نقش بیماران سکته کرده را با دهان کج بازی کند.
او در این کتاب مدعی شده است سلطان پاپ جهان در هتل هایی با روسپی ها ملاقات می کرد که تا حد امکان دور از شهر بوده و لابی آنها به اندازه ای کوچک باشد که او بتواند بدون آنکه شناسایی شود سریعاً فاصله در ورودی تا آسانسور را طی کند.
موری مدعی است که این کتاب را به خاطر پول ننوشته است؛ بلکه نوشتن داستان زندگی مایکل جکسون، وصیت خود او بوده است.
او مدعی شده است:این کتاب داستان زندگی مایکل جکسون است. او از من خواست داستان زندگی ناپاک او را بازگو کنم و اکنون من آرزوی او را برآورده کردم.
مایکل جکسون

 انتشار

کتاب موری دیروز – سه شنبه – با نام “This is it” وارد بازار آمریکا شد.

انحراف اخلاقی مایکل جکسون از زبان پزشک او

منبع : باشگاه خبرنگاران

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

X بستن تبليغات