ایران16 / اخبار / خواندنی و دیدنی / این زن بدن جذاب و خفنی دارد + تصاویر
خرید-مهره-مار-اصل

این زن بدن جذاب و خفنی دارد + تصاویر

این زن بدن جذاب و خیره کننده ای دارد + تصاویر

این بدن و خیره کننده ای دارد

همانطور که در می بینید این زن میانسال بدن بسیار و حیرت انگیزی دارد و بسیاری از مردم را به خود جذب می کند. به گزارش سماتک این زن می تواند تمام اجسام آهنی را روی بدن خود نگه دارد بدون آنکه از دست یا چیز دیگری کمک بگیرد.

 

برخی انسان ها در روی کره زمین هستند و کارهایی انجام میدهند که انگار از فضا آمده اند. جذابیت بالای بدن این زن شگفتی همگان را برانگیخته است به گزارش سماتک ،یک زن انگلیسی که 50 سال سن دارد با بدن شگفت انگیز خود سوژه رسانه ها شده است.

 

یک زن انگلیسی از یک خاصیت الکترومغناطیسی برخوردار است و می تواند تمام فلزات را به طرف خود جذب کند.

 

این زن ساکن لندن که براندا آلیسون brenda allison نام دارد و لقب ‘آهنربای انسانی’ را گرفته است از یک نوع خاصیت الکترومغناطیسی قوی رنج می برد به طوری که می تواند سکه، میله های ضامن، آهنربا، کلیدها، سرپوشهای فلزی و حتی اجسام فلزی بزرگتر را جذب کند و به مدت 45 دقیقه آنها را روی بدن خود نگه دارد.

حتما بخوانید :   پشیمانی بازیگر زن معروف از دوران بی حجابی/ ببینید

این زن بدن جذاب و خیره کننده ای دارد + تصاویر

این مسئله مشکلات مختلفی را برای این زن انگلیسی ایجاد کرده است به طوری که به محض اینکه این زن از کنار دستگاههای دزدگیر عبور می کند آژیر این دستگاههای به کار می افتند، ساعتها از حرکت متوقف می شوند، چراغها خاموش و تلویزیونها به دلیل تداخلات مغناطیسی بدن وی خراب می شوند.

 

پزشکان معتقدند که این مشکل باید به دلیل سطح بالای استرس ایجاد شده باشد و بنابراین به این زن 50 توصیه کرده اند که خود را با یک سبک زندگی آرامتر سازگار کند.

 

براندا آلیسون در این خصوص گفت: ‘من این خصوصیت را از زمانی که کودک بودم داشتم و یک دفتر خاطرات از مراحل تکامل و پیشرفت مغناطیسی بودنم درست کرده بودم. به این ترتیب کشف کردم که جذب الکترومغناطیسی پس از یائسگی شدیدتر شده است.

 

به محض اینکه وارد فروشگاه می شوم، صندوقها به طور دیوانه کننده ای شروع به آژیر کشیدن می کنند، به طوری که صندوقدارها به من توهین می کنند و می گویند که یک جادوگر سیاه بدجنس هستم.’

حتما بخوانید :   داستان لورفته بهنوش بختیاری و جراحی بینی‌اش + عکس

 

براساس گزارش سماتک به نقل از دیلی میل، این زن انگلیسی از چند دانشمند خواسته است که برای کشف علت اصلی این خاصیت مغناطیسی بدنش وی را مورد مطالعه قرار دهند.

 

در طول اُرگاسم درمغز چه اتفاقی می‌افتد؟