خانه / مذهبی / این پیامو به 9نفر بفرست تا 9دقیقه معجزه میبینی!
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

این پیامو به 9نفر بفرست تا 9دقیقه معجزه میبینی!

“این پیامو به 9نفر بفرست تا 9دقیقه معجزه میبینی!” با این پیامک ها چکار کنیم؟!

اگه از این پیامها بهتون میرسه لطفا این مطلب رو بخونین!

“تو رو به امام زمان قسم می دم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کسی دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست………… 20 روز دیگه منتظر یک معجزه باش تروخدا بفرست”

این روزها مسلماً پیامک های زیادی مبنی بر اینکه آخر آنها نوشته شده آن را برای 10 نفر بفرست تا امروز معجزه ببینی و اگر نفرستی فلان اتفاق می افتد و خیلی موردهای دیگر که خودت میدانی به چشمت خورده است:!

راستی ,

تا حالا فکر کردید مبداء این پیامها از کجاست ؟

 به کجا میروند؟

 هدف از ارسالشان چیست؟

پس خوب توجه کن!
هفته ی گذشته روزنامه ی نیوز تلاویو در چاپ سراسری خود با این تیتر که چگونه اسلام را متزلزل کنیم سپس آن را در اختیار بگیریم منتشر شد:

هنری لیونر که به عنوان فقیه دینی در اسرائیل فعالیت میكند تصریح كرد كه” همكاران ما شب و روز در واتساپ و شبکه های اجتماعی در حال تلاش برای تضعیف اسلام در بین مسلمانان هستند.
هنری لیونر افزود: “ما با طراحی پیام هایی به زبان های فارسی عربی ترکی و اردویی و آوردن نام پیامبر و ائمه و قرآن، در آخر پیامها مینویسیم آن را برای 10 نفر بفرست تا امروز معجزه ببینی!
با گذشت چند روز مسلمانان میبینند که خبری از معجزه نیست پس آن را خرافات تلقی میکنند و اینگونه ایمانشان را کم کم از دست میدهند!
کاش از امروز با دیدن این گونه پیام ها از ارسالشان خوداری کنیم .دوستان عزیز لطفا قبل از ارسال این پیامها کمی فکر کنیم. خرافات رو منتشر نکنیم. با قسم ها و تهدیدهای پیامها اتفاقی برای ما نمیفته!

یکبار در برنامه ی سمت خدا یکی از آقایان فرمودند :

پیامهای این جوری رو فقط تعدادی که مشخص کردن مثلا 5 صلوات و ارسال به 5 نفر , خودتون صلوات بفرستید که 5*5 میشه 25 ولی برای دیگران ارسال نکنید!

کار خوبیه صلوات بر ائمه به نیت گشایش در کارها  ولی اینکه شخصی رو ملزم به اینکار کردن نوعی حق الناس محسوب میشه و اگه بنده خدایی با عمل کردن به این پیام ها و ندیدن تاثیر , از خدا و ایمانش ناامید شود حق الناس است به گردن شما!

و همچنین فرمودند: نباید این پیام ها را پخش کرد، چون مهر واجب که روش نخورده هیچ , نوعی شبه توی ذهن ایجاد میکنه و اصلا پخش کردنش کار خوبی نیست.

ذکر معبود

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

مطلب پیشنهادی

وقتی به خانه زن صیغه ایم رفتم با قتل رو به رو شدم + تصاویر

وقتی به خانه زن صیغه ایم رفتم با قتل رو به رو شدم + تصاویر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *