خانه / اخبار / حوادث / باردار شدن دختر ۱۲ ساله از پدر و معلمانش!/ عکس
مهره مار اصل

باردار شدن دختر ۱۲ ساله از پدر و معلمانش!/ عکس

به گزارش منابع خبری چین نوزاد دختر نوجوان ۱۲ ساله چینی سالم به دنیا آمد و مادر و کودک در سلامت کامل به سر می برند.

 باردار شدن از پدر  ,  باردار شدن از دوست پسر  ,  باردار شدن خانم معلم  ,  باردار شدن خانم معلم متاهل  ,  باردار شدن دختر از پدر  ,  باردار شدن دختر از پدرش  ,  باردار شدن دختر باکره  ,  باردار شدن دختری از پدرش  ,  باردار شدن دختری از پدرش عکس  ,  باردار شدن زن توسط مرد  ,  باردار شدن معلم  ,  باردار شدن معلم از شاگردش

به گزارش شین موآ: یکی از شهروندان صاحب مقام دولتی در همسایگی روستای “کیوای یانگ” استان “هونان” چین در اعتراف خود گفت به دلیل داشتن رابطه جنسی با دختر ۱۲ ساله ام او را باردار کردم.

پس از دستگیری وی در پی شکایت مادر این دختر ۱۲ ساله نزد پلیس پدر مجرم شناخته و دستگیر شد.

باردار شدن از پدر , باردار شدن از دوست پسر , باردار شدن خانم معلم , باردار شدن خانم معلم متاهل , باردار شدن دختر از پدر , باردار شدن دختر از پدرش , باردار شدن دختر باکره , باردار شدن دختری از پدرش , باردار شدن دختری از پدرش عکس , باردار شدن زن توسط مرد , باردار شدن معلم , باردار شدن معلم از شاگردش

به گزارش این خبرگزاری وکلای مدافع این مقام دولتی ادعا کرده اند که وی هیچ نقشی در این زمینه نداشته و اعترافهای وی بی پایه و بی اساس و پدر ۷۴ ساله مجبور به اعتراف از سوی پلیس شده است.

 

 

پس از آزمایش DNA ثابت شد که او پدر نوزاد است اما دختر ۱۲ ساله اش پدرش را مبرا از این عمل می داند.

وی در حضور پلیس گفت چندین بار از سوی سه تن از معلمین مدرسه مورد تجاوز قرار گرفته است و حتی مدیر مدرسه نیز با تهدید دختر را وادار به سکوت کرده است.

به گفته این دختر ۱۲ ساله بعد از مورد سوء استفاده قرار گرفتن از جانب سه معلم و مدیر مدرسه نزد پلیس شکایت کردم اما مدیر مدرسه را در حال رشوه دادن به افسر پلیس حین تحقیقات بر روی این موضوع دیدم.

به گزارش این خبرگزاری: پدر ۷۴ ساله در حالی که نزد پلیس اعتراف می کرد گفت: در آن زمان کنترل رفتارم به دلیل مصرف الکل قابل کنترل و پیش بینی نبود من مقصر این عمل هستم.

پرونده همچنان در دادگاه در حالی بررسی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
خرید اینترنتی گن لاغری زیپی sculpting

مطلب پیشنهادی

عکس از زن و شوهر لخت (18+)

عکس از زن و شوهر لخت (18+) واقعا این همه مطالب مفید در اینترنت هست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *