ایران16 / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / بازگشت رابعه اسکویی بازیگر شبکه جم به ایران

بازگشت رابعه اسکویی بازیگر شبکه جم به ایران

بازیگر پیوسته به جم به ایران بازگشت

رابعه اسکویی بازیگر ایرانی که به خارج رفته بودو در فعالیت می‌کرد اکنون به ایران بازگشته است. رابعه اسکویی بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون که از ایران مهاجرت کرده بودتا در تولیدات شبکه ای جم حضور یابد با انتشار عکسی از خود در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی،از بازگشتش به ایران خبر داد و با متنی سرشار از احساس عنوان کرد:

رابعه اسکویی بازیگر پیوسته به جم به ایران بازگشت

من بر گشتم… ایرانم… اومدم… اینجام، همینجا… یه وقتایی یه چیزایی هست که گفتنش محاله،نه که نخوای بگی، نه.. می‌خوای… حتی واژه هم براش داری… ولی نمی‌شه، به زبون میاد،ولی به گوش هیچکس نمیاد… دلتنگی، خونه، دوست، فامیل، رفیق، صدا، هوا، خاک… خاک… خاک… میهن

 

من اینجام، تهرانم… برگشتم به عشق این خاک، به عشق مردم…رفتم به خیال هوای تازه و روزای بهتر، رفتم که نباشم… که زندگی کنم… دیدم،اما نمی‌شه… هرجا میرم باز اینجام، دلم، جونم، نفس.. نفس… نفسم این جا بود… بی تاب بر گشتن، بی قراره بودن.

داغ خفن :   این بازیگر زن دیگر هم با خروج از ایران به GEM پیوست +عکس

 

بودن با مردمم… دلم زیارت خواست، چشمی سبک کنم به چار قطره اشک پای ضریح،عطر گلاب، وقت اذان، حضرت عشق… من اینجام… برگشتم… ایرانم…همینجا.. تهران… هوامو دارن، پام رو زمینه، دوستم دارن این مردمی که عشق و روح و نفس و دلیل برگشتنمبه خونه ن…. یقین کردم و برگشتم… اینجام… پام رو زمینه، خونه م.

 

همینجاست، هوامو دارن… خدایا به خاطر راهی که پیش پام گذاشتی تا برگردم،آدمایی که منو درک کنن، کمک کنن این جا باشم ازت متشکرم…الهی قربونت برم… خداوند بخشنده‌ی مهربان… شیشه را در بغل سنگ سپردم به خودت…دستم به دعا و چشمم پره اشک… خدایا دوستت دارم… درود ایران من. درود مردم من…

 

درود زندگی… درود. درود… درود..یادآور میشود این بازیگر ۵۱ ساله چندی پیش با هدف بازی در سریال‌های شبکه ماهواره‌ای جم راهی کشور ترکیه شداما به دلایل مختلف نتوانست موفقیتی دراین زمینه کسب کند ودر نهایت به ایران بازگشت.

 

ماهواره و روابط نا مشروع جنسی + 18

ماهواره و روابط نا مشروع جنسی + 18