خانه / عکس بازیگران / بازیگران هندی در مراسم خاکسپاری “سری دیوی” + تصاویر
مهره مار اصل

بازیگران هندی در مراسم خاکسپاری “سری دیوی” + تصاویر

بازیگران هندی در مراسم خاکسپاری “” + تصاویر

مراسم و سوزاندن جسد سری دیوی بازیگر زن مشهور هندی برگزار شد. در این مراسم همسر و دختران “سری دیوی” ، آیشواریا رای و بازیگران مطرح هند حضور داشتند.

تشییع جنازه سری دیوی در حضور بازیگران مشهور بالیوود

چند روز پیش بود که خبر مرگ ناگهانی سری دیوی بازیگر مشهور ملکه مارها و سینمای بالیوود منتشر شد ، خبری که در آن ابتدا علت مرگ را و سپس خفگی در وان حمام اعلام کردند . ناگفته نماند که پزشکی قانونی دبی اعلام کرد که سری دیوی کاپور، بازیگر بالیوود، بر اثر خفگی در وان حمام فوت کرده است ، کاپور همسر سری دیوی بازیگر مشهور هندوستان گفته بود که او را بی هوش در وان حمام هتلی که در دبی بودند، یافته و زمانی که او را به بیمارستان برده متوجه می شوند که جان باخته است.سری دیوی

سری دیوی

سری دیوی ، عکسهای دختر سری دیوی

 

بعد از این اتفاق بونی کاپور همسر سری دیوی به همراه آرجون کاپور پسرش در دبی پس از برطرف شدن موانع قانونی، با تحویل گرفتن جنازه سری دیوی، بازیگر سرشناس هندی، روز سه شنبه جسد او را برای مراسم خاکسپاری به بمبئی منتقل کردند. در نهایت سه روز بعد از مرگ ناگهانی سری دیوی مراسم سوزاندن جسد و خاکسپاری او در اقامتگاه لوکاندوالا در بمبئی برگزار شد ، مراسمی که بیش از حد انتظار شلوغ بود و جمعیت بسیاری برای شرکت در آن آمده بودند .حضور بازیگران مشهور بالیوود و چهره های سینمای این کشور در مراسم تشییع جنازه سری دیوی بسیار پررنگ بود که تصاویری از آنها را در این بخش مشاهده می کنید.

حتما بخوانید :   حمله قلبی کامران تفتی در قشم + جزئیات

به گزارش دیلی میل سری دیوی برای مراسم ازدواجی یکی از اعضای خانواده اش، به دبی رفته بود. از زمان بازگرداندن جسد سری دیوی به بمبئی، علاقه مندان این در اطراف محل اقامت او تجمع کرده اند. نیروهای پلیس و محافظین شخصی در این محل حضور دارند تا در محلی که بسیاری از ستاره های بالیوود (سینمای هند) این روزها به آن رفت و آمد دارند، امنیت را برقرار کنند.

عکسهای مراسم خاکسپاری و تشییع جنازه سری دیوی بازیگر مشهور سینمای هند

سر دیوی

آخرین عکس سری دیوی قبل از مراسم سوزاندن جسدش

سر دیوی

عکس همسر و دختران کنار جسد سر دیوی قبل از آغاز مراسم تشییع جنازه

سر دیوی

مراسم تشییع جنازه سر دیوی بازیگر زن مشهور هندوستان

سر دیوی

سر دیوی

عکس آیشواریا در مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری سری دیوی

سر دیوی

عکس بازیگران مشهور زن و مرد بالیوود در مراسم تشییع جنازه سر دیوی

سر دیوی

سر دیوی

سر دیوی

حضور جمعیت غیرقابل باور در مراسم تشییع و سوزاندن جسد سر دیوی بازیگر بالیوود

بیوگرافی کوتاه سر دیوی

سر دیوی (شری آما یانگر آیاپان ) در 13 آگوست 1963 در هند به دنیا آمد. پدرش وکیل بود و یک خواهر و دو برادر داشت. و در سال 1996 با بنی کاپور تولید کننده فیلم و برادر بزرگتر آنیل کاپور و سانجی کاپور ا زدواج کرد. حاصل این ازدواج دو دختر به نام های جانوی و خوشی بود. سری دیوری در 24 فوریه 2018 در دوبی براثر خفگی در وان حمام فوت کرد. او در زمان مرگ به همراه شوهر و دخترش “خوشی” برای شرکت در مراسم برادر زاده اش موهیت مروه به دوبی رفته بود. بعد از مدتی که شایعاتی مبنی بر دروغ بودن خبر مرگش پخش شد، برادر شوهرش سانجی کاپور مرگ او را تایید نمود.

حتما بخوانید :   عکسهای سری دیوی در عروسی یک ساعت پیش از مرگش

 سر دیوی

عکس خانواده سر دیوی

عکس خانوادگی سر دیوی در کنار همسر و دخترانش

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
حمله قلبی کامران تفتی

حمله قلبی کامران تفتی در قشم + جزئیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *