ماجرای تکان دهنده بازیگر زن “غزل حشمت” و دو مرد افغانی در تهران
Iran16 پنج شنبه 30 دی 1395

ماجرای تکان دهنده بازیگر زن “غزل حشمت” و دو مرد افغانی در تهرانغزل حشمت
غزل حشمت و دو مرد افغانی در اتوبان تهران تصادف کرد بیوگرافی غزل حشمت بازیگر زن ایرانی تارخ تولد غزل حشمت سن غزل حشمت عکس همسر غزل حشمت ازدواج غزل حشمت

غزل حشمت موجب کشته شدن یک مرد افغانی شد

 

ماجرای تکان دهنده زن “غزل حشمت” و دو مرد افغانی در تهران فضای مجازی را دگرگون کرد. غزل حشمت زن است که به تازگی در یکی از اتوبان های تهران با دو مرد افغانی تصادف کرد .

 

غزل حشمت روز گذشته در اتوبان حکیم درپی رانندگی به دو مرد افغان زده و یکی از آن ها جا در جا فوت شده است.  به سایت های خبری در حال حاضر غزل حشمت در بازداشگاه به سر می برد . هنرمندان و جمعی از مردم خیر در تلاش هستن با جمع آوری وجه وپرداخت دیه غزل حشمت را از زندان آزاد کنند.

 

بیوگرافی غزل حشمت

غزل حشمت متولد ۱۳۶۳ و دانشجوی مدیریت گمرک است . قبل از اینکه فعالیتش را در این شبکه آغاز کند در یک شرکت بازرگانی کاری مرتبط با رشته اش انجام می داده ، اما این روزها با کارهای زیاد وقتی برای ادامه شغل قبلی اش باقی نمانده هرچند که دوست ندارد به بازیگری به عنوان یک حرفه نگاه کند و می گوید: «بازیگری رو حرفه نمی دونم چون یه عشقه ، اگه بخوام به عنوان منبع درآمد ثابت بهش نگاه کنم باید خیلی کارها رو قبول کنم که شاید دوستشون نداشته باشم پس ترجیح می دم بازیگری عشقم باشه و شغلم با رشته تحصیلم مرتبط باشه ».

 

قبل از اینکه از بازیگری و مترجمی بپرسم ، می خندد و می گوید: «می دونم رشته ام هیچ ربطی به بازیگری نداره » قبل از اینکه وارد این شبکه شود کار بازیگری تئاتر انجام می داده ، خودش می گوید: «هفت سال برای بازیگری زحمت کشیدم نمی خوام با انتخاب نادرست همه چیز خراب شود.»

 

این روزها اولین کار بلند تلویزیونی اش یعنی «روزهای به یادماندنی » از شبکه های داخلی در حال پخش است . او بازیگری را هم حرفه اش می داند و هم عشقش ، اما از سر تفریح در کنار غزل حشمت مجریگری می کند. می گوید: «من یک بازیگرم نه مجری ».

 

غزل حشمت با اینکه پنج سال قبل در یکی از کلیپ های بازی کرد و بعدها سریال «عشق گمشده » را از او دیدیم اما شهرتش را مدیون اجرا و بازی در کلیپ هاست ، خودش هم این را می داند و می گوید: «این کلیپ ها برای من سکوی پرتاب بود».

 

ماجرای تکان دهنده “غزل حشمت” و دو مرد افغانی در تهران

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر