خانه / اخبار / بدترین زنان در تاریخ بشر + عکس
مهره مار اصل

بدترین زنان در تاریخ بشر + عکس

بدترین در تاریخ بشر + عکس

بدترین زنان تاریخ! + عکس

در این بخش شما را با بدترین همسران تاریخ دنیا آشنا می کنیم.

ویکی لوینگ

بدترین زنان تاریخ! + عکس

همیشه نباید همسران جنایتکار خانم هایی باشند که شوهران خود را به دلایل مختلف کشته اند گاهی یک خانگی هم می تواند همسری جنایتکار باشد! “ویکی لوینگ” ۱۳ سال زحمت کشید تا یک کروکدیل را کند و پس از این مدت تصمیم گرفت تا از همسر خود به خاطر کروکدیلش جدا شود. او همه روز خود را در کنار این حیوان عجیب می گذراند و حالا آن را شوهر خود می داند. واضح است که جنایتکارتر از کروکدیل ها در این دنیا وجود ندارد، پس این خانم هم وارد لیست ما می شود.

کاترین نایت

بدترین زنان تاریخ! + عکس

یکی از اولین جنایتکاران بسیار خطرناک استرالیا است که در طول زندگی خود سه همسرش را به رسانده است اما مهمترین آن ها همسر سومش بود. او که به طور پنهانی دست به دو همسر سابقش زده بود با فردی به نام “جان چارلز” زندگی خود را آغاز کرد و حتی صاحب دو فرزند شد اما بر سر اتفاقت و درگیری هایی نقشه کشتن شوهرش را کشید. او همسرش را با ۳۷ ضربه چاقو به رساند و سپس جنازه اش را در یک یخچال بزرگ پنهان کرد اما مهمترین و البته ناپسندترین اقدام او تکه تکه کردن شوهرش و پختن گوشت او بود. این خانم گوشت همسر به رسیده اش را به عنوان شام به فرزندانش می داد. در سال ۲۰۰۰ این خانم دستگیر شد و به سزای اعمال خود رسید.

حتما بخوانید :   عکسهای بی حجاب و کم حجاب بازیگران در جشنواره فیلم فجر 94 -3

استیسی کاستور

بدترین زنان تاریخ! + عکس

در سال ۲۰۰۵ “استیسی کاستور” با استفاده از چاقو همسر دوم خودش را به قتل رساند اما نقشه را طوری طراحی کرد که یان عمل به شکل یک خودکشی باشد اما شک های پلیس به سمت این خانم می رفت و همین وقت بود که نقشه کمکی به میان آمد.”استیسی” در نقشه کمکی خود طوری رفتار کرد که دخترش که از همسر سابق برای اومانده بود به عنوان قاتل شناخته شود. او به قدری خوب کار خود را انجام داد که دخترش را مسئول مرگ همسر سابق و همسر جدیدش کند. در سال ۲۰۰۷ این دختر دست به خودکشی زد و نامه ای نوشت که در آن اعتراف به کشتن ناپدری خود کرده بود اما این خودکشی نیز نقشه مادر بی رحم او بود تا قتل را به طور کامل به گردن دخترک بی اندازد. این دختر از خودکشی جان سالم به در برد و در دادگاه کاری کرد که مادرش به عنوان قاتل شناخته شود و ۲۵ سال راهی زندان شد.

داونل باتیستا

بدترین زنان تاریخ! + عکس

“ریچارد باتیستا” در سال ۱۹۹۰ با خانمی به نام “داونل” کرد و زندگی خوبی را شروع کردند اما در طول سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۱ مشکلاتی برای کلیه همسرش رخ داد و او با تمام علاقه ای که به همسرش داشت تصمیم گرفت کلیه اش را به او اهدا کند. این اهدای عضو به نظر می رسید که زندگی آن ها را قوی تر و مستحکم تر کند ولی باعث جدایی آن ها شد و همسرش با یک کلیه سالم و مجانی از خانه او رفت. این اتفاق باعث عصبانیت دکتر باتیستا شد و سعی کرد از طریق مراجع قانونی کلیه خودش را پس بگیرد اما تنها توانست غرامت آن را دریافت کند. او همسرش را مجبور به پرداخت ۱٫۵ میلیون دلار کرد.

حتما بخوانید :   نقش زيبايي و ارضاي غريزه جنسي در ازدواج

بتی نیومار

بدترین زنان تاریخ! + عکس

یکی از جنایتکارترین همسران دنیا را می توان در شمال آمریکا پیدا کرد. “بتی نیومار” علاقه خاصی به کشتن همسرانش داشت و طرز حرفه ای این کار را انجام و هیچگاه به دام نمی افتاد. این خانم ۷۶ ساله ۴ همسر و یک فرزندش را تنها برای بدست آوردن بیمه عمر کشت اما زمانی که قصد داشت همسر پنجمش را برای مبلغی معادل ۱۰۰ هزار دلار بکشد دستگیر شد. این خانم که خارج از خانه به عنوان مهربان ترین پیرزن محله شناخته می شد از سال ۱۹۸۶ شروع به کشتن همسرانش کرد و مبلغی بالای ۱ میلیون دلار به جیب زد.

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

مطلب پیشنهادی

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری

ماجرای دختر باکره با علائم بارداری

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری   ریلی ذختر 18 ساله ایست که با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *