ماجرای چک سفید مادر بهاره افشاری به خواستگارش + فیلم

ماجرای چک سفید مادر بهاره افشاری به خواستگارش + فیلم

جستجو

تبلیغات

تخفیفان

تازه های اخبار فرهنگی و هنری

ماجرای چک سفید مادر بهاره افشاری به خواستگارش + فیلم

بهاره افشاری 2016

ماجرای چک سفید مادر بهاره افشاری به خواستگارش + فیلم بهاره افشاری شب گذشته در برنامه دورهمی مهران مدیری حضور داشت و از زندگی شخصی و کاری اش صحبت کرد.

در

بهاره افشاری بازیگر، طراح لباس و نقاش شب گذشته مهمان دورهمی بود و به سوالات پاسخ داد.

اولین سوال مدیری از این بازیگر جوان، پیرامون سن و سال او بود. افشاری در پاسخ به این سوال گفت:من 32 سال دارم و به نظرم تا قبل از 30 سالگی به پختگی برای بازیگری نرسیدم.

افشاری درباره اینکه علاقه خانم ها به او کم است، اظهار داشت:به دلیل نقش هایی که بازی کردم، فکر می کنم خانم ها از من خوششان نمی آید و همه تصور می کنند من آدم مهربانی نیستم.

بهاره افشاری

بهاره افشاری در دورهمی

وی با اشاره به بخشی از خصوصیات اخلاقی خود گفت:من بسیار رک هستم و تا کنون پشت سر کسی صحبت نکردم. تا جایی که بتوانم دروغ نمی گویم، همچنین برای مردم خوش اخلاقم اما در خانواده معتقدند که من بداخلاق هستم. مادرم می گوید کسی که با تو کند، به او چک سفید امضا می دهم.

بهاره افشاری در پاسخ به این سوال که چه کسانی او را تحت تاثیر قرار می دهند، بیان کرد:در زندگی و کار کیانوش عیاری و برادرم بسیار من را تحت تاثیر قرار می دهند. در واقع من بسیار پیرو تفکر آنها هستم.

بازیگر «او یک فرشته بود» در پایان صحبت های خود، اظهار خوشبختی و بیان کرد:زمانی اتفاقی برای من رخ داد که از آن به بعد سعی کردم، به خوبی زندگی کنم و حالا هم بسیار احساس خوشبختی می کنم.

در پایان بهاره افشاری کتاب «حافظ» خود را به موزه «دورهمی» اهدا کرد.

ماجرای چک سفید مادر بهاره افشاری به خواستگارش + فیلم

منبع : باشگاه خبرنگاران ,‌آپارات

چسب لاغری مغناطیسی 20 عددی تخفیف ویژه


فروش ویژه قلیان الکترونیکی استارباز !!

برچسب ها

تخفیفان

مطالب مرتبط

نظراتX بستن تبليغات
X بستن تبليغات