“بهنام صفوی” از بیماری سرطان تا قطعه خدا در خندوانه+ فیلم
Iran16 سه شنبه 28 دی 1395

“بهنام صفوی” از بیماری سرطان تا قطعه خدا در خندوانه+ فیلمبهنام صفوی , بهنام صفوی در خندوانه ,‌اجرای بهنام صفوی در خندوانه , فیلم بهنام صفوی در خندوانه عکسهای جدید بهنام صفوی , عکسهای بهنام صفوی در خندوانه
شب گذشته برنامه خندوانه میزبان “بهنام صفوی” بود، این خواننده سرشناس کشورمان که درگیر بیماری سرطان است در این برنامه از مراحل بیماری اش سخن گفت و قطعاتی را اجرا کرد.

بهنام صفوی در برنامه

خندوانه گذشته میزبان جمعی از بهبودیافتگان سرطانی بود و بهنام صفوی پاپ که درگیر بیماری سرطان است، به عنوان یکی از مهمانان ویژه در این برنامه حضور یافت.

صفوی پس از تبریک روز پزشک، قطعه آرامش را برای شروع خواند.

در ادامه صفوی ضمن تعریف خاطره ای از پدربزرگش اظهار داشت:آدم خاطره بازی هستم و از دیدن هایم و مرور خاطرات لذت می برم.

بهنام صفوی

اجرای بهنام صفوی در خندوانه

صفوی در خصوص وضعیت جسمانی امروز خود عنوان کرد:حالم این روزها خوب است. دوره دوم شیمی درمانی را سپری می کنم. خدا را شکر چاشنی روحیه را دارم. حتی با امید توانستم دوره سخت پرتودرمانی را سپری کنم.

صفوی نظر خود را درباره بیماری سرطان اینگونه بیان کرد:به نظر من سرطان یک مفهوم ساختگی در ذهن ماست. من فکر می کنم علی رغم سختی که سرطان دارد، خیلی راحت می توان با آن کرد.

وی ادامه داد:برای پایان برنامه قطعه «خدا» را برایتان اجرا می کنم. زمان ساخت آن، در دوره سخت بیماری بودم که با این موسیقی امید بخش، دوره درمانم بهتر سپری شد.

صفوی در پایان آرزوی سلامتی، شادی و آرامش برای همه مردم داشت.

بهنام صفوی از بیماری سرطان تا قطعه خدا در خندوانه+ فیلم

منبع : آفتاب آپارا ت
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر