بهنوش بختیاری با یک میلیون نفر فالوئر، تتلو را به زانو درآورد. بهنوش بختیاری بعد از رسیدن عدد فالوئرهای اینستاگرامش به یک میلیون نفر، این متن را منتشر کرد: عشقولیای عزیز از همتون ممنونم که این مدت همیشه کنارم بودید..دست شمارو میبوسم..که اگه نبودید هرگز این اتفاق نمیفتاد..و از خدای بزرگ ممنونم که این عیدی […]

بهنوش بختیاری ، تتلو را به زانو درآورد!

اخبار,اخبار فرهنگی , عکس های بهنوش بختیاری

با یک میلیون نفر فالوئر، تتلو را به زانو درآورد.

بهنوش بختیاری بعد از رسیدن عدد فالوئرهای اینستاگرامش به یک میلیون نفر، این متن را منتشر کرد:

عشقولیای عزیز از همتون ممنونم که این مدت همیشه کنارم بودید..دست شمارو میبوسم..که اگه نبودید هرگز این اتفاق نمیفتاد..و از خدای بزرگ ممنونم که این عیدی بزرگو به من داد و سربلندم کرد وبهم عزت داد..خدا به خوب وبد همه چیز آگاه است…سال جدیدو به فال نیک میگیرم و خوشحالم به همه ثابت شد که طرفدارای نه فقط این حقیر بلکه همه هنرمندانی که به عشق مردم این همه سختیو تحمل میکنن..و فدایی هموطنشون هستن..

از واقعی هم واقعی تر هستن..و همینطور از مردم خارج از فضای مجازی سپاسگزارم که همیشه به من کوچک احترام گذاشتن و آگاه بودن بهنوش هر کاری از دستش بر میاد میکنه که هموطن عشقولیش حالش خوب بشه… عزیز دشمن شاد نشی الهی..مملکتت امن و وجود نازنینت سلامت باشه الهی..از فالورهای عزیز..حتی اونایی که شیطنت میکنن گاهی..

حتما بخوانید   عکس کاملا بدحجاب بهنوش بختیاری درمراسم اکران خصوصی بارکد بغل ...

از فن پیجای محترم و با معرفتم..که بعضی شبا همپای من اشک ریختن..از تمام مردم ..در استانه سال سپاسگزارم..آخ چی میشد میتونستم بگم فردا شب همه خونه ما شام سبزی پلو ماهی..همراه با کمی..فقط کمی موزیک و حرکت موزون..قربون همتون..عید همگی مبارک..حالا دست …..یاعلی. بفرمایید شیرینی یه میلیونی شدنمون…..

– FDJ,JI

منبع :

  • بازدید : 78
  • بدون نظر
  • انتشار : 03 فروردین 94
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات