ایران16 / سینما / بیوگرافی / بیوگرافی فریمن خواننده ایرانی / زندگینامه فریمن جبارزاده خواننده ایرانی
خرید-مهره-مار-اصل
عکسهای فریمن جبارزاده خواننده سنتوری عکس فریمن جبارزاده بازیگر سنتوری فیلمهای فریمن جبارزاده اهنگ های فریمن جبارزاده اینستاگرام فریمن جبارزاده
عکسهای فریمن جبارزاده خواننده سنتوری عکس فریمن جبارزاده بازیگر سنتوری فیلمهای فریمن جبارزاده اهنگ های فریمن جبارزاده اینستاگرام فریمن جبارزاده

بیوگرافی فریمن خواننده ایرانی / زندگینامه فریمن جبارزاده خواننده ایرانی

بیوگرافی / زندگینامه جبارزاده 

بیوگرافی و عکس های فریمن جبارزاده خواننده و بازیگر ایرانی

فریمن خواننده ای ایرانی است که در تهران به دنیا آمده (12/1363 ) که در مشغول به کاره و تا الآن که تقریبا بیشتر از یک ساله که آهنگ های خودش رو بیرون میده 6 آهنگ خونده که اسم آهنگ هشو به ترتیب در زیر مشاهده میکنید.

1.they wont undrestand

2.Love sick

3.Mona

4.Wanna be your lover

5.Stay with me

6. she’s gone

بیوگرافی و عکس های فریمن جبارزاده خواننده و بازیگر ایرانی بیوگرافی و عکس های فریمن جبارزاده خواننده و بازیگر ایرانی

و الآن هم فریمن در حال کار بر روی آلبوم جدیدش به نام take one more pill است که هنوز وارد بازار نشده که به نظرم باید کار عالی باید باشه. هر چند به نظر من همه ی کار های این خواننده ی ایرانی عالیه.

فریمن همانطور که در مصاحبه اش میگه به دو رشته ی بازیگری و خوانندگی خیلی علاقه داشته و در رشته ی کامپیوتر تحصیل کرده است.

پس از کشمکش ها و جنجال ها درباره فیلم سنتوری ٢، گمانه زنی ها برای پیوستن خواننده جایگزین محسن چاووشی همچنان ادامه دارد.  فریمن جبارزاده که یکی از گزینه های مطرح شده از طرف مهرجویی بوده است، در مصاحبه اشضمن تایید این خبر گفته است: در پروژه سنتوری به احتمال زیاد به عنوان آهنگساز، خواننده و حضور دارد.

حتما بخوانید :   عکس بازیگران
صدام ایرانی اعدام شد

صدام ایرانی اعدام شد + جزئیات و عکس