ایران16 / اخبار / حوادث / تجاوز به زن جلوی چشم شوهرش در حالت بیهوشی
خرید-مهره-مار-اصل
تجاوز جنسی

تجاوز به زن جلوی چشم شوهرش در حالت بیهوشی

به جلوی چشم شوهرش در حالت بیهوشی

زنی که ادعا می‌کرد طی حمله افراد ناشناس به منزلش بیهوش شده بود، در هنگام بیهوشی جلوی چشمان شوهرش به وی شد،اما حقیقت چیز دیگری بود. شوهر در بیهوشی , آخرین ساعت پایانی 21 فروردین ماه سال 88،ماموران کلانتری 163 ولنجک در تماس مرد افغان در جریان کشته شدن برادرش قرار گرفتندو تیمی از ماموران در صحنه حاضر شدند.

 

تیم جنایی پلیس آگاهی شهر تهران و بازپرس شعبه سوم دادسرای امورجنایی نیزبا اطلاع از این سناریوی برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدندو در گام اولیه برادر مقتول ادعا کرد که زمانیکه از سر کار به منزل بازگشته همسر برادرش را داخل حیاط دیده که با روبرو شدن هم شروع به جیغ و فریاد کرده و از کشتن شدن محمد خبر داده هست.

 

کارآگاهان در این مرحله جمیله را هدف تحقیق قرار دادند و وی گفت:داخل منزل بودم که زنگ منزل به صدا در آمد و وقتی محمد در را باز کرد 2 مرد داخل منزل شدندو با تهدید چاقو دستانم را بستند و بیهوشم کردند و زمانیکه به هوش آمدم متوجه تجاوز 2 مرد غریبه شدمو دیدم که همسرم نیز دست و پاهایش بسته هست و به قتل رسیده هست.

 

بدین ترتیب بازپرس پرونده دستور دادتا جسد برای بررسی های اکثر و شناسایی خاطر مرگ به پزشکی قانونی منتقل شودو جمیله نیز به تهمت قتل همسرش دستگیر شد.

حتما بخوانید :   4 جوان وحشیانه مرا دست به دست می کردند / ناگفته های دختر 22 ساله در دادگاه + فیلم و عکس

 

کارشناسان پزشکی قانونی

پس از اقدامات فنی خاطر مرگ را خفه کردن با رشته ای به دور گردن مقتول اعلام کردندو هیچ آثاری مبنی بر بسته بودن دست و پاهای قربانی جنایت و درگیری بر روی بدن وی وجود ندارد.جمیله پس از صدور قرار مجرمیت روز 19 آبان ماه، سال قبل در شعبه 10 دادگاه کیفری استان استان تهران مورد محاکمه قرار گرفت

 

و این زن در ادعایی دیگر به قاضی دادگاه گفت:شب حادثه داخل منزل بودیم که 2 تن از دوستان محمد به منزل آمدندو پس از دقایقی انها مرا با تهدید بیهوش کردند و پس از 3 ساعت وقتی به هوش آمدم متوجه تجاوز انها شدمو دیدم که همسرم به قتل رسیده هست.

 

وی افزود: نتوانستم لحظه اول از کسی کمک بخواهم و ابتدا پیروز شدم دستانم را باز کنمو سپس به سراغ شوهرم رفتم و دست و پاهایش را باز کردم که وقتی به داخل حیاط آمدم با برادر شوهرم روبرو شدم.این ادعاها در حالی بود که پزشکی قانونی اعلام کرد هیچ آثاری مبنی بر بسته شدن دست و پاهای زن جوان روی بدنش نیست

حتما بخوانید :   خبر تکان دهنده از زنان برده جنسی دارای بارکد + عکس

 

و جمیله در تمام زمان دادگاه به داستانسرایی می پرداختو حتی در جواب سوالات قاضی نیز به جواب های مختلفی می داد که در پایان جلسه رییس دادگاه و 4 قاضی مستشار این زن را در قتل همسرش گناهکار شناخته و به قصاص نفس- اعدام- محکوم کردند.

 

با صدور این حکم خانواده مقتول اعلام کردند که با دریافت دیه حاضر به بخشش قاتل پسرشان هستندکه دراین مرحله جمیله به پرداخت دیه و 7 سال زندان محکوم شد.بنا به این گزارش روز یکم اردیبهشت ماه خانواده مقتول با مراجعه به شعبه اجرای احکام دادسرای ناحیه 27 تهران با دریافت 70 میلیون تومان رضایتشان را برای بخشش عروسشان اعلام کردند.

پدر مست عروس دانمارکی به جای داماد در حجله دخترش را بی آبرو کرد !

پدر مست در حجله به دخترش تجاوز کرد