ایران16 / اخبار / حوادث / تجاوز جنسی در مدرسه دکتر معین و شهریه 16 میلیونی

تجاوز جنسی در مدرسه دکتر معین و شهریه 16 میلیونی

در و شهریه 16 میلیونی

ماجرای جنایت در مدرسه غرب تهران و واکنش خانواده قربانیان را در ادامه این مطلب از سایت پارس ناز بخوانید .16 میلیون تومان هزینه ثبت نام در مدرسه محل جنایت…

 

خبر تاسف برانگیز اذیت جنسی دانش اموزان پسر مدرسه معین در منطقه 2 تهران باعث واکنشهای بسیاری شده و جنجال خبری ایجاد نموده است . جالب اینجاست که به گفته خانواده ها شهریه این مدرسه بسیار بالا و نزدیک به 16 میلیون تومان بوده و حالا پسرانشان در این دبیرستان مورد اذیت جنسی قرار گرفته اند.

 

خانواده قربانیان جنایت در مدرسه ای در غرب تهران، به شدت خشمگین هستند. یکی از اولیای دانش آموزان، تصمیم گرفته بود مدرسه را آتش بزند. او میگوید مدرسه معین مدرسه ای خوشنام بود که برای ثبت نام فرزندم در آن، 16 میلیون تومان هزینه کردم. اظهارات خانواده قربانیان اذیت جنسی دانش آموزان را در ادامه بخوانید…

 

سه عدد تلفن به دستمان رسیده که نام صاحبان انها را نمی‌دانیم؛ اما می‌دانیم از والدین دانش‌ آموزان مدرسه مورد نظر هستند. اولین عدد تلفن را می‌گیریم و خانمی عصبانی گوشی را برمی‌دارد و می‌گوید: «خانم، من نمی‌دانم شما چقدر در جریان این موضوع هستید.

پیگیری خانواده ها به تجاوز جنسی در مدرسه دکتر معین و شهریه 16 میلیونی

از دیروز تا حالا فضای مجازی از این ماجرا منفجر شده و هم اکنون خانواده‌ها درگیر مشکلات روحی شده‌‌اند و آن‌قدر کامنت‌ها ترسناک بودو به بچه‌های ما توهین کرده بودند که همه ی ما دچار حمله عصبی شده‌ایم.من اصلا مشکلی با رسانه‌ای‌شدن ماجرا ندارم و خودم از موافقان رسانه‌ای‌شدن بوده‌ام؛ ولی تصمیمی که گرفته شده، این است که اصلا گفت و گو‌ها را بایکوت کنیم.

 

هم اکنون هم هیچ کاری نکنید، همین حالا خانواده‌ها دل خوشی از خبرنگاران ندارند و آن‌قدر حال بدی از اتفاقات این چند روز و واکنش رسانه‌ای دارند که ترجیح می‌دهند فعلاً سکوت کنند. آموزش‌ و پرورش هم به‌شدت پیگیر این اتفاقات است. از طرفی اخبار منتشر‌شده ضد‌و‌نقیض است و تعداد بچه‌هایی که اذیت شده‌اند، هم اشتباه درج شده».

پیگیری خانواده ها به تجاوز جنسی در مدرسه دکتر معین و شهریه 16 میلیونی

دومین عدد تلفن هم ترجیح می دهد سکوت کند و می‌گوید آن ها تنها در انتظار گرفتن حق بچه‌هایشان بوده‌اند؛ اما حالا بچه‌ها و خانواده‌ها به خاطر چند اشتباه در مظان اتهام قرار گرفته‌اند.مدرسه در یکی از فرعی‌های خیابان حضرت ابوالفضل بلوار مرزداران است، یک مجتمع آموزشی بزرگ و غیرانتفاعی و معروف که به گفته اهالی محل خیلی‌ها آرزو داشته‌اند در آن مدرسه درس بخوانند.

 

بالای سردر مدرسه دوربین‌های مداربسته‌ای نصب شده که گویا در چند وقت اخیر خیلی بکار مسئولان مدرسه نیامده، اما فضای مدرسه آرام است و خبری از هیاهوهای منتشرشده در روزهای اخیر نیست.

 

پیرمردی در کمرکش کوچه ایستاده و مدرسه را نگاه می‌کند، از او سؤال می‌کنم که چقدر درباره مدرسه می‌داند و او می‌گوید پسرش زمان مدیریت آقای «م» اینجا درس می‌خوانده، حدودا پنج سال پیش و حالا از شنیدن خبرها در کانال‌های تلگرامی وحشت کرده و آمده تا ببیند این اتفاق برای بچه‌های دوره‌های تحصیلی قبلی مدرسه هم افتاده یا نه.

 

از پله‌های مدرسه بالا می‌روم، دو نگهبان با پیراهن مردانه آبی جلوی در نشسته‌اند، به بهانه ثبت‌نام فرزند وارد مدرسه می‌شوم و می‌گویند اتاق معاون آموزشی طبقه بالاست. بالا هم خبری نیست، فضا آرام و به دور از هیاهوست و شبیه همه ی مدرسه‌هایی است که سعی می‌کنند بهتر از بقیه باشند، روی یک دیوار بنری بزرگ نام شاگردان ممتاز مدرسه و معدلشان درج شده.

داغ خفن :   تجاوز جنسی به بازیگر جوان فیلم‌ های آمریکایی + عکس

 

دفتر معاون آموزشی هم آرام است اما کسی آنجا نیست.از یکی از کارمندان درباره نحوه ثبت‌نام سؤال می‌کنم و او می‌گوید بعد از دو مرحله گفت و گو درباره ثبت‌نام به ما اطلاع خواهند داد. هیچ مسئله غیرعادی‌ای در مدرسه به چشم نمی‌خورد.

 

داخل کوچه می‌روم و از چند درباره اتفاقات اخیر سؤال می‌کنم، ساکنان محل می‌گویند مدرسه جزء خوشنام‌ترین مدارس است و آدم‌های پولدار منطقه فرزندانشان را در مدرسه ثبت‌نام می‌کردند و از شنبه تا دوشنبه مدرسه شلوغ بوده و حتی یکی از خانواده‌ها می‌خواسته مدرسه را آتش بزند…

 

دوباره داخل مدرسه می‌شوم، تا مشخص شود هنوز اقدام به ثبت‌نام می‌شود یا خیر. از نگهبان درباره هزینه‌های ثبت‌نام می‌پرسم و او مرا به امور مالی ارجاع می‌دهد، به گفته مسئول مالی مدرسه، هزینه ثبت‌نام در مدرسه برای پایه هفتم سال گذشته حدود 9 میلیون تومان بوده که برای سال جدید 20 درصد افزایش پیدا خواهد کرد، این هزینه فارغ از هزینه ناهار و سرویس است و برای آن نیز جداگانه باید حدود شش میلیون پرداخت شود. فرم ثبت‌نام را می‌گیرم و از مدرسه خارج می‌شوم.

 

افسار از دست ما در رفته ساعت یک ظهر، پدر یکی از دانش‌ آموزان، همان پدری که قصد‌ آتش‌زدن مدرسه را داشته، به دعوت ما به روزنامه «شرق» می‌آید. او درباره اتفاقات آرام و شمرده صحبت می‌کند، خونسرد بنظر می‌رسد، اما ترجیع‌بند حرف‌هایش یک چیز است، او می‌گوید:

 

آن مدرسه بیش از 150 دانش‌ آموز در مقطع متوسطه اول داشته است. این اتفاق در متوسطه مقطع اول افتاده و هنوز هم جزئیات آن برای ما مشخص نیست. خود من با پسرم صحبت کردم و حتی وی را نزد روان‌کاو بردم، برای پسر من صدمه در حد نشان‌دادن فیلم‌های مستهجن و دادن مشروبات الکلی بوده، آقای «ح» با چند تا از دانش‌ آموزان اقدام به کشیدن سیگار می‌کرده،

 

اما در بعضی از بچه‌ها گویا این صدمه جدیتر بوده، گویا مجبور به برقراری جنسی بین بچه‌ها می‌کرده، ما تصمیم به رسانه‌ای‌کردن این ماجرا گرفتیم تا پشتمان خالی نشود، اما هم اکنون ظاهراً افسار از دست ما در رفته و همه ی می‌گویند کاش آن‌قدر مسئله رسانه‌ای نمی‌شد.

 

پدر این دانش‌ آموز در پاسخ به این سؤال که آیا از کادر آموزشی این مدرسه تا پیش از این اتفاق راضی بوده‌اند، می‌گوید: من و مادر پسرم متارکه کرده‌ایم و پسرم نزد مادرش زندگی می‌کند، پس از متارکه با اینکه محل زندگی پسرم از مدرسه دور شد، اما چون ما از کادر آموزشی رضایت نسبی داشتیم، مدرسه را تغییر ندادیم.

 

من برای ثبت‌نام پسرم در پایه هشتم حدود 16 میلیون تومان هزینه کرده‌ام. اما درسال‌های گذشته مدرسه فقط به سمت پول‌درآوردن رفت، در واقع در ابتدای امر بود که مدرسه برای جذب مشتری کادر آموزشی مجرب‌ آورده بود. این مدرسه در تهران شناخته‌شده بود، اما درسال‌های گذشته میانگین سنی معلمان پایین آمد و این اتفاق‌ها هم افتاد.

داغ خفن :   تجاوز به زن جوان و فیلم برداری در حضور شوهر!! + عکس

 

از خانواده دانش‌ آموزان برای کسب اطلاع دعوت شده، انها مصر به ادامه این پرونده هستند. او تأکید می‌کند: به گفته بچه‌ها حداقل هفته‌ای دو بار این معلم که معاون آموزشی بوده، با بچه‌ها در محیط‌های داخلی مدرسه مشروبات الکلی مصرف می‌کرده، بچه‌های قلدرتر مدرسه به او نزدیک می‌شدند و برایش کشیک می‌دادند.

 

او از طریق نرم‌افزار ویسپی برای دانش‌ آموزان فیلم‌های مستهجن ارسال می‌کرده، اما ما نمی‌دانیم که بین آن ها و بچه‌ها چه گذشته است. روز اول خود معلم به این اقدامات اعتراف کرده ولی حالا کلا زیر ماجرا زده.

 

او ادامه می‌دهد: من روز اول آن‌قدر عصبی بودم که بنزین ریختم تا مدرسه را آتش بزنم، چون احساس می‌کنم انها فقط دنبال ماست‌مالی‌کردن اتفاق بودند. خواسته ما به برکناری این معلم ختم نمی‌شود، بچه‌های ما هم اکنون بخواهند از این مدرسه به هر مدرسه‌ای بروند با انگ‌های بدی از مدارس طرد می‌شوند، این مدرسه باید تعطیل شود و آموزش‌وپرورش باید به ما نامه بدهد که بچه‌هایمان را در یک مدرسه ثبت‌نام کنیم.

 

به گفته این پدر، معلم مربوطه جزء محبوب‌ترین معلمان مدرسه است و با طرح نقشه رفاقت با دانش‌ آموزان به آن ها نزدیک شده، همچنین گلایه او از کادر مدرسه، عدم بازرسی درست اتفاقات است.

 

او می‌گوید: ما به بچه‌هایمان تلفن همراه نمی‌دادیم، اما همیشه تلفن همراه معلم‌های مثل معلم پرورشی که یک بچه 18، 19 است و همین آقای «ح»، دست بچه‌های ما بود.

 

بچه‌های ما مدام با این مردان جوان تنها بودند. از طرفی این آقا اتاق جدا نداشته، مگر می‌شود مدیر مدرسه متوجه رفتارهای او نشده باشد؟‌

پیگیری خانواده ها به تجاوز جنسی در مدرسه دکتر معین و شهریه 16 میلیونی

بیوگرافی محمدحسین حائری زاده ناظمی که به دانش آموزان تجاوز کرد

بیوگرافی محمدحسین حائری زاده معلم پرورشی ناظم مدرسه است و دهۀ 1368 بدنیا آمده است.او درحال حاضر 28۲۸ سال سن دارد و متاهل است.دارای یک فرزند پسر نیز می باشد که در حال حاضر 3 سال سن دارد.

 

او به آگهی استخدامی که در روزنامه همشهری فراخوان شده بود در دبیرستان غیرانتفاعی معین درغرب تهران مراجعه کرده و در این مدرسه مشغول کار شده است در قرار دادش به این آماده است که در این مدرسه درسمت ناظظم ویا در سمتهای دیگر به فعالیت گرفته شود.

 

شایعه نسبت فامیلی با آیت الله حائری شیرازی

عده ای از رسانه‌های بیگانه به سرعت بدلیل تشابه فامیلی این ناظم با آیت الله حائری شیرازی اعلام کردند که این معلم نوه آیت الله حائری شیرازی می باشد.که بعد از چند ساعت توسط دفتر اطلاع رسانی ایشان به شدت تکذیب شد و آنرا کار دشمنان انقلاب برای بدنام کردن روحانیون اعلام کرد.

صدام ایرانی اعدام شد

صدام ایرانی اعدام شد + جزئیات و عکس