خانه / اخبار / اجتماعی / تجاوز جنسی 30 مرد به طور مکرر به دختر 12 ساله
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

تجاوز جنسی 30 مرد به طور مکرر به دختر 12 ساله

جنسی 30 مرد به طور مکرر به دختر 12 ساله

دختری که در چنگال بود و بطور پیاپی از سوی آنان مورد تجاوز های جنسی قرار می گرفت اکنون شده است. داستان تجاوز و چندین مرد پولدار قاچاقچی که دختر 12 ساله را به منظور خوشگذرانی و خریده بودند و در طی 30 سال تمام این به دختر کم سن و سال تجاوز می کردند.

تجاوز جنسی 30 مرد به طور مکرر به دختر 12 سالهصحبت های جوان برای بازسازی خاطرات و ماجراهای تلخ سوژه ی خبرنگار mirror شد.یک قربانی قاچاق انسان ، 24 ساله مکزیکی آمار باورنکردنی از های وحشیانه منتشر کرد.

تجاوز جنسی 30 مرد به طور مکرر به دختر 12 ساله

زنی که توسط 30 مرد مورد تجاوز قرار گرفت

 

” کارلا جاسیتنو ” اهل مکزیک در یک گفتگوی تکان دهنده پرده از واقعیتی تلخ برداشت . او می گوید در سن 12 سالگی ازدواجکرده و از سن 16 سالگی تا کنون 43000 بار مورد تعرض و تجاوز قرار گرفته است.این زن جوان در توضیح این امار وحشتناک می گوید :12 ساله بودم که توسط یک قاچاقچی انسان با پول از خانواده ام خریداری شدم . خانواده ای بی مسئولیت که مرا به هدایای ناچیز فروخت .

حتما بخوانید :   دختر شایسته عراق انتخاب شد/داعش تهدید کرد!

 

به گزارش پارس ناز قاچاقچی مرا به شهر Guadalajara برد و روزگار تلخ تن فروشی من آغاز شد . او مرا مجبور کرد تا در سن 12 سالگی نقش یک فاحشه را برای گروهی از مردان شیطان بازی کنمدر سن 16 سالگی به بدترین شرایط زندگی رسیدم . مردی که مرا خریداری کرده بود مجبورم کرد تا هر روز با 30 مرد سکس داشته باشم .

 

بدین ترتیب در طول 4 سال که مرد شیطان صفت برای من با دیگر مردان قرار داد بسته بود چندین هزاز بار مورد تجاوز قرار گرفتم. این زن 24 ساله در سال 2008 توسط نیروهای مبارزه با قاچاق انسان از چنگال آنها نجات یافتم.

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

مطلب پیشنهادی

زنی که در نبود شوهرش با مرد غریبه همخواب شد

زنی که در نبود شوهرش با مرد غریبه همخواب شد اعتیاد و معضلات اجتماعی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *