خانه / اخبار / اجتماعی / تجاوز جنسی 30 مرد به طور مکرر به دختر 12 ساله
مهره مار اصل

تجاوز جنسی 30 مرد به طور مکرر به دختر 12 ساله

30 مرد به طور مکرر به 12 ساله

دختری که در چنگال مردان بود و بطور پیاپی از سوی آنان مورد تجاوز های جنسی قرار می گرفت اکنون بزرگ شده است. داستان تجاوز و چندین مرد پولدار قاچاقچی که دختر 12 ساله را به منظور خوشگذرانی و خریده بودند و در طی 30 سال تمام این مردان به دختر کم سن و سال تجاوز می کردند.

تجاوز جنسی 30 مرد به طور مکرر به دختر 12 سالهصحبت های جوان برای بازسازی خاطرات و ماجراهای تلخ سوژه ی خبرنگار mirror شد.یک قربانی قاچاق انسان ، 24 ساله مکزیکی آمار باورنکردنی از تعرض های وحشیانه منتشر کرد.

تجاوز جنسی 30 مرد به طور مکرر به دختر 12 ساله

عکس زنی که توسط 30 مرد مورد تجاوز قرار گرفت

 

” کارلا جاسیتنو ” اهل مکزیک در یک گفتگوی تکان دهنده پرده از واقعیتی تلخ برداشت . او می گوید در سن 12 سالگی ازدواجکرده و از سن 16 سالگی تا کنون 43000 بار مورد تعرض و تجاوز قرار گرفته است.این زن جوان در توضیح این امار وحشتناک می گوید :12 ساله بودم که توسط یک قاچاقچی انسان با پول از ام خریداری شدم . ای بی مسئولیت که مرا به هدایای ناچیز فروخت .

حتما بخوانید :   واکنش مدل و معشوقه سابق رونالدو به خبر تجاوز وی!

 

به گزارش پارس ناز قاچاقچی مرا به شهر Guadalajara برد و روزگار تلخ تن فروشی من آغاز شد . او مرا مجبور کرد تا در سن 12 سالگی نقش یک فاحشه را برای گروهی از مردان شیطان بازی کنمدر سن 16 سالگی به بدترین شرایط رسیدم . مردی که مرا خریداری کرده بود مجبورم کرد تا هر روز با 30 مرد داشته باشم .

 

بدین ترتیب در طول 4 سال که مرد شیطان صفت برای من با دیگر مردان قرار داد بسته بود چندین هزاز بار مورد تجاوز قرار گرفتم. این زن 24 ساله در سال 2008 توسط نیروهای مبارزه با قاچاق انسان از چنگال آنها نجات یافتم.

خریدکاندوم-خرید-کاندوم

4 جوان وحشیانه مرا دست به دست می کردند / ناگفته های دختر 22 ساله در دادگاه + فیلم و عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *