ایران16 / اخبار / حوادث / مصاحبه با مادر دختری 7 ساله که در دام همسایه منحرف افتاد + فیلم
تجاوز

مصاحبه با مادر دختری 7 ساله که در دام همسایه منحرف افتاد + فیلم

دختری 7 ساله توسط همسایه‌شان مورد تعرض قرار گرفت.

این 7 ساله که نامش به دلایل قانونی نامشخص است توسط همسایه هوسبازش مورد Rape قرار گرفت.

مادر 26 ساله قربانی در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت: مرد Rapist بعد از این که به دخترم تعرض کرد در ازای یک تکه شکلات و 10 روپیه او را وادار به سکوت کرد.

وی در ادامه افزود: من زمانی که دخترم را جلوی در ورودی مشاهده کردم با یک حوله سفید دور کمرش و بدنی پر از کبودی در کوچه ایستاده بود و وقتی به سمتش رفتم متوجه شدم پاهایش خون آلود است و روی پوست بدنش خط هایی از ضربه شلاق Whip دیده وجود داشت.

وقتی این وضعیت برهنه و خونی بودن دخترم را دیدم احساس کردم هیچ روح و جانی در بدنم وجود ندارد و هر زمان امکان دارد مقابل چشم همسایه ها نقش زمین بشوم.

نام مادر و قربانی تجاوز به دلیل این که مورد سواستفاده جنسی قرار گرفته بودند و نمی توانند تحت قانون Law هند شناسایی شوند اعلام نشده است و خبرنگاران و سایت های خبری اجازه این که در ویدیو مصاحبه چهره مادر و دختر 7 ساله نشان بدهند را ندارند.

داغ خفن :   تجاوز به دختر جوان حاصل اعتماد در رابطه نامشروع (+18)

مادر در ادامه گفت: زمانی که دخترم از درد و خونریزی شکمش را نگه داشته بود و اشک می ریخت از ترس و اضطراب فورا به بیمارستان دهلی بردمش و پزشکان وقتی با معاینه متوجه جراحات وارد شده در بدنش شدند به اتاق عمل منتقلش کردند و تحت درمان قرار دادند.

به گفته های کمیسر پلیس Police دهلی متجاوز که 21 سال دارد دستگیر شده و او اجازه این که اطلاعات بیشتری از متجاوز ارائه بدهد را ندارد.

مادر قربانی به مامورپلیس گفت که دور گردن دخترش شلنگ و شلاق خونی آویزان بوده که نشان می داد دخترش با چه چیزی مورد تجاوز قرار گرفته است.

وی همچنین معتقد است که حبس ابد و مجازات زندان Prison برای مرد متجاوز کافی نیست و وی حتما باید به آویخته شود تا مجازات تخریب آینده دختر 7 ساله اش را با مرگ پس بدهد.

پزشکی که قربانی را مورد درمان قرار داد معتقد است که او دختر قوی است که بعد از درمان توانست راه برود و بخندد این نشان می دهد که هنوز در روح و جسم او امید به زندگی وجود دارد.

داغ خفن :   پدری به همراه دوستش به پسر ۹ ساله اش تجاوز کرد

به گفته وزیرامورخارجه هند، تجاوز موردی خجالت آور است که در تمامی کشور ها انجام می شود و مانند یک مشکل عمومی در بین مردم رواج یافته که مسئولان باید برای ریشه کن کردن این جنایت Crime اقدام کنند.

زنان بدکاره

وقتی پری به خانه برگشت مجید را با زنان بدکاره در وضعیت بدی دید و …