خانه / اخبار / حوادث / تجاوز پی در پی 4 پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک
مهره مار اصل
تجاوز وحشیانه

تجاوز پی در پی 4 پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک

  4 به در پارک

4 پسر دانشجو به طور همزمان به بیچاره نوجوان در پارکی در انگلستان حمله کردند و همانجا وی را مورد وحشیانه قرار دادند. 4 دانشجوی پسر به اتهام وحشیانه به یک نوجوان در آلاچیق یک پارک واقع در پشت سالن تئاتر هر کدام به 10 سال محکوم شدند.

این دختر نوجوانی توسط گروهی از پسرانی حدودا 20 ساله پشت سالن تئاتری واقع در بروملی مورد تجاوز قرار گرفته بود. این 4 پسر دانشجو قربانی را در آلاچیقی در پارک پشت سالن تئاتری واقع در بروملی، جنوب لندن، سوم جولای بین ساعات 6 تا 8 بعدازظهر مورد تجاوز وحشیانه قرار دادند.

افسران پلیس از همان لحظه گزارش این تجاوز تحقیقات خود را آغاز کردند و توانستند با به دست آوردن ردی این 4 جوان را بازداشت کنند. به گزارش در نخستین بازجویی ها این 4 جوان به اقدام وحشیانه شان اعتراف کردند.

حتما بخوانید :   اخبار وحشتناک از تجاوز تکان دهنده + عکس

تجاوز همزمان 4 پسر دانشجو به دختر نوجوان در پارک

پلیس پس از تکمیل تحقیقات، پرونده را جهت محاکمه متجاوزان به دادگاه ارسال کرد.قاضی دادگاه پس از بررسی پرونده و برگزاری 5 جلسه هر 4 متهم را مجرم شناخت و هرکدام را به 10 سال زندان محکوم کرد.

این دختر نوجوان که پس از این حادثه از نظر جسمانی و روحی در وضعیت بحرانی بسر می برد و پس از گذشت زمان تحت درمان بودن به شرایط مطلوب رسیده است.

مهره مار اصل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *