ایران16 / اخبار / حوادث / تصادف اتوبوس در تهران باز هم حادثه ساز شد

تصادف اتوبوس در تهران باز هم حادثه ساز شد

در تهران باز هم ساز شد

بنابراعلام روابط عمومی شرکت اتوبوسرانی تهران، مصدوم پس از این حادثه بسرعت به بیمارستان هاجر منتقل شده است و هم اکنون حال عمومی وی مطلوب گزارش می شود.

به گزارش ۱۶ به نقل از  برنا، اتوبوسی در مسیر شمال به جنوب بین ایستگاه های آبشار و توانیر با عابر پیاده برخورد کرد که ترافیک سنگینی را در این محدوده به دنبال داشت.

بنابراعلام روابط عمومی شرکت اتوبوسرانی تهران، مصدوم پس از این حادثه بسرعت به بیمارستان هاجر منتقل شده است و هم اکنون حال عمومی وی مطلوب گزارش می شود.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران  از این حادثه اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: چنین حادثه ای به سامانه 125 اورژانس اعلام نشده است.

وی گفت: احتمال دارد مصدوم با سایر آمبولانس ها به مراکز درمانی منتقل شده است.

 

پربازدیدترین هاسکته اتوبوس در دانشکده علوم تحقیقات را تایید نمی کنیم / سرنوشت نامعلوم استماجرای کشتن الاغ ها برای گوشت شان در فلاورجانچگونه جواب آزمایش خود را بخوانید ؟کنکور ۹۸ مرحله‌ای خواهد شد/ نیازی به ثبت‌نام همه داوطلبان نیستتصادف اتوبوس در تهران باز هم حادثه ساز شداسامی مجروحان حادثه اتوبوس مرگ دانشگاه علوم و تحقیقاتپسر پزشک پرسپولیس در بین مجروحان اتوبوس دانشگاه آزادتعداد جانباختگان حادثه مرگبار در دانشگاه علوم و تحقیقات به 8 نفر رسیدچرا دختران جوان به دنبال تغییر ظاهر خود هستند؟/ آیا بعد از انجام عمل های زیبایی جذابتر می‌شویم؟سردار مهماندار : نیمه جلویی اتوبوس واژگون شده متلاشی است / علت حادثه در دست بررسی استمعاون سیاسی- انتظامی فرماندار تهران به بیمارستان امام خمینی(ره) رفتراننده اتوبوس مرگ دانشگاه علوم و تحقیقات جان باخت/ وضعیت 4 تن از مجروحان حادثه وخیم است7 کشته و 28 مصدوم در واژگونی اتوبوس دانشگاهحادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان واحد علوم و تحقیقاتاهدای تندیس مهر حقوق بشر به علی دایی در کرمانشاهاعلام علت واژگونی مرگبار اتوبوس دانشجویان در غرب تهران / 7 نفر در این حادثه

داغ خفن :   وحشتناک ترین تصادف پژو 405 با کامیون + تصاویر(18)

کشته شدن خواننده سرشناس در تصادف رانندگی «کادِت» خواننده هیپ‌هاپ