تماس بدنی والیبالیست مشهور ایران با زن کره ای+ عکس   جزئیات خواندنی و جنجالی ماجرای دست زدن والیبالیست مهشور ایرانی به زن کره ای از زبان خودش .اندکی پس از قهرمانی تیم ملی والیبال کشورمان در رقابت های اینچئون، عکسی از امیر غفور که در آن دست خود را به سمت سر دختر کره […]

تماس بدنی والیبالیست مشهور ایران با زن کره ای+ عکس

تماس بدنی والیبالیست با کره ای+ عکس

ماجرای دست زدن والیبالیست مشهور ایران به زن کره ای + عکس

 

جزئیات و ماجرای دست زدن والیبالیست مهشور به زن کره ای از زبان خودش .اندکی پس از قهرمانی تیم والیبال کشورمان در رقابت های اینچئون، عکسی از امیر غفور که در آن دست خود را به سمت سر کره ای برده بود در شبکه های اجتماعی دست به دست شد. در عکس مذکور کیومرث هاشمی رییس کمیته المپیک نیز حضور داشت و چنین به نظر می رسید که او و برخی از دیگر پوشان نیز با تعجب به صحنه مذکور نگاه می کنند.

 

ماجرای دست زدن والیبالیست مشهور ایران به زن کره ای + عکس

اکنون با گذشت چند روز از آن عکس، سعید کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان، در صفحه شخصی خود توضیحاتی از قول امیر غفور ارائه داده است. سعید در صفحه شخصی خود به نقل از امیر غفور نوشته است:

 

ماجرای دست زدن والیبالیست مشهور ایران به زن کره ای + عکس

 “این عکس دقیقا ثانیه هایی بعد از بالا و پایین پریدن بازیکنان تیم ملی روی سکوی قهرمانی گرفته شده است. زمانی که همگی در حالی شادی کردن و بالا و پایین پریدن بودیم آرنج من با سر این دختر کره ای بد جور برخورد کرد و معلوم بود که شدیدا دردش گرفته است.

حتما بخوانید   جدیدترین عکس رضا جاودانی بغل همسرش

 

من ناخوداگاه دستم را روی سرش گذاشتم تا از او بابت این اتفاق از بانوی کره ای معذرت خواهی کنم. اما دقیقا همان لحظه این صحنه را شکار کرده واین سوتفاهمات به وجود آمده است و هر کسی برای خود یک تحلیلی می کند بدون اینکه بدانند از چه قرار است.”

منبع :

  • بازدید : 280
  • بدون نظر
  • انتشار : 27 مهر 93
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات