“تنبیه وحشتناک” نوزاد 3 ماهه توسط مادر معتادش + عکس
Iran16 چهارشنبه 29 دی 1395

“تنبیه وحشتناک” نوزاد 3 ماهه توسط مادر معتادش + عکستنبیه وحشتناک نوزاد , تنبیه کودکان , شکنجه نوزاد , تنبیه وحشتناک نوزاد توسط ماد , مادران معتاد , تنبیه وحشتناک نوزاد دختر
عسل نوزاد سه ماهه ای است که معتاد به دنیا آمد و توسط مادر معتادش هر روز مورد ضرب و شتم قرار می گرفت.

تنبیه وحشتناک نوزاد دختر

عسل نوزادی است که معتاد به دنیا آمده و پیش از واگذاری به سازمان بهزیستی کشور، مراحل ترک را طی کرده است.

او بعد از تولد توسط مادر کارتن خوابش مرتب مورد ضرب و شتم قرار گرفته و بارها از طرف مادر شکنجه شده است. هنوز رد دست های سنگین مادر بر صورت معصوم «عسل» خود نمایی می کند و کف پاهای او که با سیگار سوزانده شده نیز به خوبی گویای شکنجه هایی است که در روزهای ابتدایی تولدش تجربه کرده است.

شکنجه نوزاد 3 ماهه

شکنجه نوزاد 3 ماهه توسط مادرش

مادر کودک 3 ماهه، در شرایطی که تمام امکانات در اختیارش قرار گرفته بود، باز هم اقدام به ترک نکرد و در این شرایط به کتک زدن نوزاد و خوراندن شیره به او پرداخت. اینها بخشی از صحبت های مطرح شده از سوی مددکار اجتماعی موسسه خیریه مهرآفرین است.

محبوبه حُسن به بیان جزئیات زندگی کوتاه عسل با مادرش نرگس پرداخته است.

وی در این می گوید:مادر عسل در یکی از بیمارستان های دولتی در جنوب تهران وضع حمل کرد اما به این خاطر که بی خانمان بود و شرایط مناسبی نداشت، از طرف بیمارستان به موسسه معرفی شد.

این مددکار اجتماعی می افزاید:وقتی برای بررسی وضعیت مادر به همراه یک مددکار دیگر به بیمارستان رسیدیم، زن کرده بود. اسمش در اطلاعات بیمارستان نرگس – م ثبت شده بود و می گفت هیچ کس را ندارد. او به ما گفت که 34ساله است و وقتی 14سالش بوده، پدر و مادر فقیرش،او را به همسری پیرمردی درآورده اند. از آن پیرمرد صاحب دختری شده ولی بعد از مدتی گرفته و به تهران آمده است. خانواده اش از آن به بعد طردش کرده اند و البته که توانایی حمایت از او را هم ندارند.

وی با اشاره به سوابق مادر نوزاد می گوید:نرگس در تهران دست به هر کاری زده و دزدی و خفت گیری هم از جمله اقدامات خلاف او است. نرگس بیش از 14 سال است که به شیشه دارد و همسر فعلی اش نیز به علت حمل ماده مخدر شیشه اکنون در زندان به سر می برد.

حسن در خصوص اعترافات مادر نوزاد به چگونگی ازدواج با همسر دومش می گوید:نرگس می گفت یک که همراه دوستش برای خفت گیری به خانه ای قدیمی در تهران رفته بود با مردی آشنا می شود. 2 پای بساط نشسته بودند که نرگس و دوستش سر می رسند. پس از آن با تهدید چاقو، پول ها و مواد مخدر مردهای معتاد را می گیرند و می روند. یکی از مردها عاشق نرگس می شود و به دنبال او می رود. آن دو در نهایت با یکدیگر ازدواج می کنند.

وی می افزاید:درست زمانی که نرگس می شود، پدر بچه به جرم حمل شیشه به زندان می افتد و پس از آن نرگس در شرایطی که تنها بوده نوزاد خود را به دنیا می آورد.

این مددکار اجتماعی با اشاره به انتقال نوزاد و مادرش به یک مسافرخانه می گوید:پس از بررسی وضعیت نرگس، تلاش کردیم او و نوزادش به مسافرخانه منتقل شوند اما پس از آن نیز متوجه شدیم که علائم اعتیاد در مادر دیده می شود. او به محض گریه کردن نوزاد، با دست سنگینش توی صورت نوزاد می کوبید و به خوبی جای کبودی روی گونه نوزاد و جای سیگار کف پاهایش دیده می شد.

حسن می افزاید:علائم واضحی از معتاد کردن بچه نیز مشاهده می شد. کودک 3ماهه، دائم خمار بود و مادر که حوصله گریه های نوزاد را نداشت، شیره به خورد او می داد.

وی در رابطه با انتقال نوزاد سه ماهه به سازمان بهزیستی کشور می گوید:پس از بررسی شرایط، نوازد با هماهنگی مقام قضایی و اقدام کلانتری ١٣٢ نبرد از مادر معتاد جدا شد و قبل از تحویل به بهزیستی نوزاد به مدت 4 روز برای سم زدایی در بیمارستان بستری شد.

تنبیه وحشتناک نوزاد 3 ماهه توسط مادر معتادش +

منبع : باشگاه خبرنگاران
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر