توصیه های مهم آرایشی برای بانوان باردار

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    توصیه های مهم آرایشی برای بانوان باردار دانستن این توصیه های آرایشی برای هر بانوی ایرانی کاملا ضروری و مهم است.آن چه اهمیت دارد به خاطر سپردن این نکات و یادآوری آن ها به دیگران است.با ما همراه باشید. توصیه های مهم را جدی بگیرید.در 3 ماهه اول بارداری استفاده از لوازم آرایشی کاملا ممنوع […]

توصیه های مهم آرایشی برای بانوان باردار

توصیه های مهم آرایشی

توصیه های مهم آرایشی برای بانوان باردار

دانستن این توصیه های آرایشی برای هر بانوی کاملا ضروری و مهم است.آن چه اهمیت دارد به خاطر سپردن این نکات و یادآوری آن ها به دیگران است.با ما همراه باشید.

توصیه های مهم را جدی بگیرید.در 3 ماهه اول بارداری استفاده از لوازم آرایشی کاملا ممنوع است.همانطور که می دانید لوازم آرایشی حاوی مواد شیمیایی مانند جیوه و الکل هستند که استفاده از آن ها در مدت بارداری باعث بروز مشکلات مادرزادی بر روی جنین می شود.حتی برخی از پزشکان نه تنها در ماه های اول بارداری بلکه در طول تمام مدت بارداری استفاده از لوازم آرایشی را منع می کنند.

هر ماده ای که از طریق جذب شود تاثیر مستقیم بر روی مادر و جنین او خواهد داشت پس است تا 6 ماهه اول بارداری از کردن موهای خود خودداری کنید,مخصوصا استفاده از های تیره کاملا منع شده است زیرا پارافنیلن دی آمین موجود در موهای شیمیایی از طریق جذب می شود و جنین را با مشکل مواجه میکند.

حتما بخوانید   رنگ مو سال 94 | جدیدترین رنگ مو سال 2015

اگر می خواهید از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید نوع گیاهی آن را بخرید تا احتمال خطر کاهش یابد.لوازم آرایشی که از کاملا گیاهی بودنشان مطمئن هستید برای شما بی ضرر خواهند بود.

منبع:سایت زیبازن

 

منبع :

  • بازدید : 477 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 29 مهر 92
برچسب ها

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات