خانه / اخبار / سیاسی / جایزه داعش برای سر دختر ایرانی! + عکس
ایران16
 مهره مار اصل

جایزه داعش برای سر دختر ایرانی! + عکس

گروه تروریستی تکفیری با انتشار عکسی از کرد جایزه یک میلیون دلاری برای سر وی تعیین کرده است.

دختر کرد ایرانی داعشی ها را خشمگین کرده است

یک دختر داعش را مجبور به تعیین جایزه بزرگ کرده است .گروه تروریستی داعش از تعیین جایزه یک میلیون دلاری برای کشتن تبار تبعه دانمارک که در کنار کردها جنگیده، خبر داد.

دختر داعش

عکس جوانا پالانی دختر ضد داعش ایرانی

جوانا پالانی، دختر 23 ساله دانمارکی است که با سفر به سوریه، در کنار نیروهای کُرد بر ضد داعش جنگید و پس از بازگشت به کشورش، اکنون با مجازات 6 ماه زندان روبرو شده است.دانمارک، شهروندان خود را ازسفر به هرکشور خارجی با هدف جنگ و درگیری، منع کرده و قانون شکنان را به مجازات تهدید نموده است.وکیل جوانا اعلام کرده که نخستین جلسه محاکمه وی، سه روز دیگر برگزار می شود و احتمالا او به 6 ماه زندان محکوم خواهد شد.

دختر داعش

جایزه یک میلیون دلاری داعشی ها برای سر یک دختر ایرانی

مجله دانمارکی “برلنسک” نوشت:پدر و پدربزرگ جوانا، از اعضای پیشمرگه بوده اند و او اصالتا یک کُرد ایرانی است که با خانواده اش در کودکی به کپنهاگ مهاجرت کرده است.جوانا در مصاحبه با روزنامه نیویورک پست، گفت:کشتن داعشی ها خیلی آسان است. آنها خودشان را به سادگی به کشتن می دهند؛ اما سربازان سوری بسیار خوب آموزش دیده اند.

دختر داعش

دختر کرد ایرانی ضد داعش

وی تاکید کرد که در سال 2014 برای جنگ با داعش به سوریه رفته و در شمال این کشور به نیروهای دفاع مردمی کرد ملحق شده و 6 ماه بعد، به عضویت پیشمرگه در آمده است.داعش روز شنبه 27 آذر ماه اعلام کرد؛ به کسی که بتواند جوانا را بکشد، یک میلیون دلارجایزه خواهد داد.

جایزه داعش برای سر دختر ایرانی! + عکس

منبع : العال
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

X بستن تبليغات