خانه / سینما / جذاب ترین بازیگران مرد از نظر مجله People+عکس
مهره مار اصل

جذاب ترین بازیگران مرد از نظر مجله People+عکس

ترین از نظر مجله People+

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People,با معرفی ۲۸ امین مرد جذاب مجله «پیپل» در هفته گذشته، مروری خواهیم داشت بر برندگان جذابترین مرد از نگاه پیپل در طی سال ها.  در هفته گذشته مرد خوش و خوش شانس سال ۲۰۱۴ انتخاب شد و این تاج و عنوان را از «ادم لوین» (برنده سال قبل)، تحویل گرفت.

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس

مجله پیپل پس از گذشت ۲۹ سال، ۲۸ امین مرد جذاب سال را معرفی می کند (در سال ۱۹۹۴ به دلایلی، کسی معرفی نشد). برخی از برندگان سال های پیش، همچنان دلربا ترین و پر طرفدارترین افراد محسوب می شوند.  افرادی همچون «جورج کلونی»، «برد پیت»، «پیرس برازنان»، «بن افلک» در این رده قرار می گیرند.

اما افرادی همچون مل گیبسون (که جزو نخستین افرادی بود که ـ در سال ۱۹۸۵ ـ انتخاب شد). جذابیت چهره خود را بتدریج از دست دادند.

جذاب هایی همچون «پاتریک سوویزی»، که در سال ۱۹۹۱ به عنوان جذابترین انتخاب شده بود، در سال ۲۰۰۹ و در سن ۵۹ سالگی در اثر درگذشت.

«جان اف کندی جونیور» که در ۲۷ سالگی (سال ۱۹۸۸) منتخب این مجله بود، تنها بعد از گذشت ۱۱ سال از دریافت این عنوان، در سقوط یک هواپیما جان سپرد!

در میان تمامی مردان جذاب پیپل، فرزند رییس جمهور «جان اف کندی» و «ژاکلین کندی اوناسیس» در زمان برگزیده شدن کمترین سن را داشت.  در حالیکه مسن ترین فرد «شان کانری» بود که در  ۵۹ سالگی (سال ۱۹۸۹) منتخب این عنوان شد.

در میان تمامی مردان جذاب از نگاه محله پیپل، تنها «جان اف کندی جونیور» و «ادم لوین» (برنده سال ۲۰۱۳) برندگان غیر بازیگر این مجله بودند.

«برد پیت» (در سال های ۱۹۹۵ و ۲۰۰۰)، «جورج کلونی» (در سال های ۱۹۹۷ و ۲۰۰۶) و «جانی دپ» (در سال های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۹) از جمله افرادی بودند که توانستند ۲ بار این عنوان را به خود بگیرند، و «ریچارد گی یر»، برنده سال ۱۹۹۹، در سال ۱۹۹۳ نیز به همراه همسرش «سیندی» به عنوان جذابترین زوج در همین مجله انتخاب شدند.

مقایسه جذابیت آن ها از گذشته تا امروز:
افول جذابیت «مل گیبسون»: مل گیبسون که اولین انتخاب مجله پیپل (در سال ۱۹۸۵) بود به مرور زمان جذاببیت خود را از دست داد. (تصویر سمت راست در ماه سپتامبر گرفته شده).

حتما بخوانید :   بازیگران بدحجاب یا بی حجاب / عکس لورفته

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«مارک هارمون»، روباه نقره ای: مارک ذره ای از جذابیتش را از دست نداده است! (تصویر سمت راست در سپتامبر گرفته شده).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«هری هملین»، جا افتاده تر و جذاب تر از قبل: هری در سال ۱۹۸۷ بسیار محبوب و خوشتیپ بود و همچنان جذاب بنظر می رسد. (عکس سمت راست در ماه پیش گرفته شده).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«جان اف کندی جونیور»، جوانترین منتخب پیپل: او در سال ۱۹۸۸ در ۲۷ سالگی برنده این عنوان شد. اما ۱۱ سال بعد در سقوط هواپیما در گذشت! در سمت راست تصویر فرزند «جان اف کندی» و «ژاکلین کندی» را در یک سال پیش از مرگ غم انگیزش می بینیم.

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکسو «شان کانری»، مسن ترین مرد جذاب: در سال ۱۹۸۹ در سن ۵۹ سالگی برنده این عنوان شد. (تصویر سمت راست در ماه اگوست گرفته شده).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«تام کروز» چندان پیر نشده است: در سال ۱۹۹۰ برنده این جایزه شد و با گذشت ۲۴ سال تغییر چندانی نکرده! (تصویر سمت راست در ژوئن امسال).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«پاریک سوویزی»، زود پیر شده: تصویر سمت راست او را یکسال پیش از مرگش نشان می دهد. پاتریک در سال ۲۰۰۹ در اثر سرطان درگذشت. این رقصنده آمریکایی در سال ۱۹۹۱ به عنوان جذابترین مرد انتخاب شد.

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«نیک نولتی»، مرد مردان: او در ۵۱ سالگی برنده این جایزه شد. تصویر سمت راست در سال ۲۰۱۳ گرفته شده و او را در ۷۳ سالگی نشان می دهد.

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«ریچارد گی یر» برنده سال ۱۹۹۹، با همسرش در سال ۱۹۹۳ نیز به عنوان جذابترین زوج انتخاب شدند. (تصویر سمت راست در همین ماه گرفته شده).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«برد پیت»، همچنان از دلرباترین های : برد پیت دو بار (سال ۱۹۹۵ و ۲۰۰۰) این عنوان را کسب کرد. تصویر سمت راست او را در هفته گذشته نشان می دهد.

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«دنزل واشنگتن»، مرد اکشن: سخت می توان باور کرد که دنزل اکنون ۶۰ ساله است! (تصویر سمت راست مربوط به سپتامبر امسال).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«جورج کلونی»  همچنان می تواند برنده باشد! جورج که در سال های ۱۹۹۷ و ۲۰۰۶ به عنوان جذابتنرین مرد شناخته شد، هنوز چیزی از جذابیت هایش را از دست نداده.  (تصویر سمت راست در ماه مه).

حتما بخوانید :   سوژه های داغ خبری از بازیگران و چهره ها

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«هریسون فورد» جذاب. بازیگر جنگ ستارگان: او  ۱۸ سال پس از انتخابش به عنوان جذابترین مرد، همچنان خواستی است! (عکس سمت راست مربوط به همین ماه است).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«پیرس برازنان»، این مرد مستعد شاید دیگر در جیمز باند نباشد، اما همچنان یکی از جذابترین مردان زنده است. (عکس سمت راست یک ماه پیش).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکسبعید نیست برنده سال ۲۰۱۶ «بن افلک» باشد! او در سال ۲۰۰۲ لقب جذابترین مرد سال را بخود گرفت. (تصویر سمت راست، هفته گذشته).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«جانی دپ» یک دوست داشتنی سرسخت. او ۲ بار (در سالهای ۲۰۰۳ و ۲۰۰۹) موفق به کسب این عنوان شده است. (تصویر سمت راست در سپتامبر).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«جود ـ لا»، جذاب ترین مرد سال ۲۰۰۴٫ (تصویر سمت راست، ماه مارس امسال).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکسبدون شک «ماتیو مک کانی» برنده شایسته سال ۲۰۰۵ بود و همچنان همانقدر جذاب است. (تصویر سمت راست در همین هفته گرفته شده).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«مت دیمون» جذاب ترین مرد سال ۲۰۰۶٫ (تصویر سمت راست در نوامبر ۲۰۱۳ گرفته شده).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«هیو جکمن»، جذاب ترین مرد سال ۲۰۰۸

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«رایان رینولدز»، برنده سال ۲۰۱۰

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«بردلی کوپر» برنده سال ۲۰۱۱٫ (تصویر سمت راست در همین ماه گرفته شده).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«چنینگ تیتوم» ستاره فیلم «مایک جادویی»، جذاب ترین مرد سال ۲۰۱۲٫ (تصویر سمت راست در ماه اخیر گرفته شده).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس« ادم لویس»، برنده سال ۲۰۱۳ ، این تاج را به نفر بعدی تحویل می دهد. (تصویر سمت راست آپریل امسال).

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکسو برنده جذاب امسال: «کریس همسورث» جذابیترین مرد ۲۰۱۴!

جذاب ترین بازیگران مرد به انتخاب مجله People+عکس

منبع: خبر

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
وحشت

وحشت 4 زن و 10 مرد در جاده تاریک رشت! + جزییات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *