ایران16 / اخبار / خواندنی و دیدنی / جفتگيري اسب وخر خفن ترین جفت گیری حیوانات 🤣
حیوانات جفت گیری اسب جفت گیری

جفتگيري اسب وخر خفن ترین جفت گیری حیوانات 🤣

وخر چه نحوی ست ؟ اسب وخر و الاغ در بین خفن ترین محسوب میشه که البته این الاغ که واقعا خرهست داره با اسب  جفت گیری میکنه و آبروی هر چی اسب هست رو برده .. واقعا خر خیلی خنده دار عمل میکنه 🤣🤣🤣

joftgiri asb o khar 
Mating the horse and the donkey

کانال اپارات الاغها فیلم جفت گیری اسب

مستند جفت گیری حیوانات وحشی نحوه جفت گیری اسب فیلم جفت گیری اسب اپارات دانلود کلیپ جفت گیری الاغها

جفتگيري اسب وخر در : در فصل جفت گیری گله های اسب وحشی به مراتعی که در دامنه کوهها قرار دارند کوچ می کنند. نریان های جوان باید به فکر ایجاد گروهی از ماده ها و تشکیل خانواده باشند. این مسئله موجب می شود تا نریان های جوان دست به جدال با یکدیگر زده تا نریان قویتر بتواند رهبری گروهی از ماده ها را بعهده گیرد. در این فیلم شاهد تصاویر زیبایی از جدال نریان ها با یکدیگر خواهیم بود.

داغ خفن :   پرورش و جفت گیری گوسفند

اسپرم گیری از اسب (مشکل دار نیست-فقط افراد بالای 18سال)

اسپرم گیری از اسب ( اونجور مشکل دار نیست و برای آموزش هست و فقط افراد بالای 18سال ببینند )

به آمیزش جنسی جانوران به منظور تولید مثل، جُفت‌گیری گفته می‌شود. جفت‌گیری یک عمل تولید مثل جنسی است. در این روش تولید مثل، گامت نر با گامت ماده ترکیب شده و سلول اولیه نوزاد را به وجود می‌آورد.

جفتگيري اسب وخر و سکس یا جفتگیری که ما می‌شناسیم، نخستین بار توسط ماهیهان زره‌دار اسکاتلندی (Armoured Placoderm Fish) در ۳۸۵ میلیون سال پیش ابداع شد. بدین صورت که ماهی نر و ماده کلاسپر (نوعی باله گیره مانند که برخی از ماهیان نظیر کوسه‌ها دارند) خود را بیرون داده و ازآن جهت اتصال و قفل کردن بدنشان به یکدیگر بهره جستند.

فیلم جفت گیري گاو

فیلم جفت گیري گاو نر سفید با گاو ماده قهوه ای در هند +18