خانه / اخبار / سیاسی / «ابوسیاف» جلاد وحشی و غول پیکر داعش، بالاخره در نینوا به هلاکت رسید + عکس ها
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی
«ابوسیاف» جلاد وحشی و غول پیکر داعش، بالاخره در نینوا به هلاکت رسید + عکس ها
«ابوسیاف» جلاد وحشی و غول پیکر داعش، بالاخره در نینوا به هلاکت رسید + عکس ها

«ابوسیاف» جلاد وحشی و غول پیکر داعش، بالاخره در نینوا به هلاکت رسید + عکس ها

این جلاد عظیم الجثه که برای ایجاد وحشت و رعب در میان ساکنان موصل و برخی مناطق سوریه از آن استفاده می کرد، بیش از 100 نفر را در ملاء عام و به طور وحشیانته است، همچنین وی که لقب «ابوسیاف» داعش را به خود گرفته بود، دارای بیشترین نوارهای ویویی هولناک است که این گروه تروریستی برای ایجاد رعب در شبکه اینترنت آنها را منتشر کرده بودند.

منابع عراقی روز سه شنبه 31 ژانویه 2017 از کشته شدن یکی از مخوفترین جلادان داعش که به معروف بود دادند. به گزارش منابع عراقی این جلاد در کمینی که توسط افرادی ناشناس برای او تدارک شده بود، به طور فجیعی کشته شد. این منبع افزود :افراد ناشناسی با حمله این جلاد داعشی او را با قمه و چاقو تکه تکه کرده و جسدش را در همانجا رها کردند.

ابوسیاف

گفتنی است که «لقب» ابوسیاف به گروهی تروریست که در فلیپیین به کشتن و ربودن بیگناهان و قطع کردن سر ربوده شدگان مشهورند. گفته می شود این جلاد در منطقه غرب نینوی به دست گروهی کشته شد. اهالی موصل می گویند این جلاد در بیرحمی ورد زبان همه بود او پس از اینکه افراد را سر می برد سرهای آنها را در گودال مانندی به نام «الخسفه» در موصل روی هم انباشته می کرد تا باعث ایجاد ترس و وحشت در میان اهالی شهر شود.

حتما بخوانید :   رونمایی داعش از بیمارستان خود ! + عکس

ابوسیاف

محمد الیاور نگار شبکه ARA، گفت:«ابوسیاف از هراس افکنان بزرگ داعش به شمار می رود او دارای جثه بزرک دستانی پهن و چاق ویکی از چهره های معروف وحشیگری در این گروه بود. وجود چنین جلادی منعکس کننده رفتار جنایتکارانه و این گروه تروریستی بود».

گفتنی است که پیشتر روزنامه دیلی میل به نقل از یک منبع سوری نوشت سلاخ داعش که با نام “بولدوزر” معروف است به وسیله نیروهای ارتش سوریه شده است . اما این خبر از منابع دیگری تایید نشد.

نوداد

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
	 خرید پستی دستگاه کباب ساز خانگی

مطلب پیشنهادی

دستگیر

اقدام وحشتناک جوان دشتستانی با خواهرش

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فرد قاتلی که به دلیل اختلافات خانوادگی با خواهرش، وی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *