ایران16 / عکس بازیگران / دعوا و جنجال بر سر کلاه گیس ترانه علیدوستی!! + عکس
لیلا حاتمی ترانه علیدوستی

دعوا و جنجال بر سر کلاه گیس ترانه علیدوستی!! + عکس

علی احمدزاده کارگردان فیلم «مادر قلب اتمی» که سال گذشته اکران شد، طراح گریم «نهنگ آبی» را متهم به کپی کاری کرده است

وقتی از گلاه گیس استفاده می کند!

خواندن این حاشیه بامزه در میان انبوهی از اخبار جدی سینمای هم خالی از لطف نیست.

علی احمدزاده کارگردان فیلم «مادر قلب اتمی» که سال گذشته اکران شد، در گیر جالبی که به سازندگان سریال ویدئویی «نهنگ آبی» داده، تصویر اخیر منتشر شده از گریم لیلا حاتمی در این سریال را به چالش کشیده است. او در مطلبی با کنار یکدیگر قرار دادن تصویر حاتمی در این سریال فریدون جیرانی با چهره ترانه علیدوستی در فیلم خودش، طراح گریم «نهنگ آبی» را متهم به کپی کاری کرده است. سعید ملکان که در فیلم احمدزاده طراح گریم بوده، گویا از کلاه گیس و گریم مشابهی برای حاتمی در این سریال هم استفاده کرده است.

ترانه علیدوستی,کلاه گیس قرمز,مادر قلب اتمی

ترانه علیدوستی با کلاه گیس قرمز

گریم,لیلا حاتمی,نهنگ آبی,کلاه گیس قرمز

گریم لیلا حاتمی در نهنگ آبی

احمدزاده اما با خطاب قرار دادن حاتمی بدون توجه به کارگردان و یا حتی خود ملکان با لحن تندی در اینستاگرام خود نوشته است:« حاتمی عزیز؛
به آقای ملکان(تهیه کننده و گریمور نامحترم موسسه اوج)
سلام برسونید و خدمتشان عرض کنید:کلاهی که امروز بر سر شماست بخشی از هویت یک کاراکتر است که قبل ها طراحی شده، خریداری شده و نمایش داده شده و حالا به این شکلی دزدیده شده و بدون هیچ تغییری دوباره بر سر شما فرو رفته.جای بسی تأسف است که امروز این گونه دزدی ها لا به لای دزدی های کلان کوچک شمرده می شود».

داغ خفن :   عکس بازیگران

جالب آنکه طبق شنیده های خبرنگار که پیشتر هم در مطلب مفصلی در روزنامه به آن پرداخته شد، این سریال در فیلمنامه اش هم کپی کاریهایی از چند سریال مطرح خارجی داشته است!

 

واکنش کاربران به حمایت ترانه علیدوستی از یک عضو منافقین +تصاویر