حضور سلطان سلیمان در یک سریال ایرانی بازیگر نقش سلطان سلیمان در سریال ترکی حریم سلطان در فیلم ایرانی آوای باران ایفای نقش می کند.اما سازندگان این فیلم این قضیه را تایید نکرده اند…. سریال جدید شبکه سه در حالی مراحل تصویربرداری خود را در ترکیه به پایان رسانده که گفته می شود سازندگان آن […]

حضور سلطان سلیمان در یک سریال ایرانی؟ + عکس

 حضور سلطان سلیمان در یک سریال ایرانی

179715  حضور سلطان سلیمان در یک سریال ایرانی؟ + عکس

نقش سلطان سلیمان در سریال ترکی حریم سلطان در فیلم ایرانی آوای باران ایفای نقش می کند.اما سازندگان این فیلم این قضیه را تایید نکرده اند….

سریال شبکه سه در حالی مراحل تصویربرداری خود را در ترکیه به پایان رسانده که گفته می شود سازندگان آن از ترکیه برای حضور در سکانس های این کشور بهره گرفته اند. هر چند سازندگان حاضر نیستند در این باره توضیح روشنی دهند و همین برخورد بر ابهام ها و نقاط تاریک افزوده است.

مجموعه «آوای باران» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محمد هاشمی اصل از اواخر تابستان امسال در تهران کلید خورد و سپس گروه تولید برای ادامه تصویربرداری به ترکیه رفتند. از همان ابتدای قطعی شدن حضور گروه تولید در ترکیه، زمزمه هایی مبنی بر حضور «هالیت ارگنچ»، بازیگر نقش سلطان سلیمانی در سریال ترک «حریم سلطان» به گوش می رسید. مجموعه ای که از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در حال پخش و انتقادهای فراوانی از حیث نحوه روایت تاریخی و جعل حوادث بر آن وارد شده است. حال است که سازندگان یک سریال ایرانی در چنین شرایطی از وی برای بازی در این مجموعه بهره گرفته اند. ضمن اینکه نباید از نظر دور داشت که حتی رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه نیز خود بر مخدوش بودن روایت سریال «حریم سلطان» صحه گذاشته است. اما عدم واکنش صریح سازندگان سریال آوای باران پیرامون این نیز بر ابهام ها افزوده است.

حتما بخوانید   آموزش بازکردن الگو (pattern) فراموش شده در آندروید

image635189189967868482  حضور سلطان سلیمان در یک سریال ایرانی؟ + عکس

این همان تصویری از سریال است که نشان دهنده حضور «هالیت ارگنچ» در «آوای باران» است

دم خروس را باید پذیرفت یا قسم سازندگان را؟!
این سریال که قرار است اواخر پاییز روی آنتن رود، مضمونی خانوادگی -ماجراجویانه دارد و بخش هایی از قصه آن در ترکیه می گذرد. به تازگی تصاویری از سکانس های ترکیه این سریال منتشر شده که در میان آنها تصویر بازیگری کاملاً شبیه به «هالیت ارگنچ» به چشم می خورد، اما با این وجود سازندگان این شباهت را کتمان می کنند و آن را اتفاقی می دانند! در این وضع مشخص نیست دم خروس را باید پذیرفت یا قسم سازندگان را؟!

آیا سازندگان سریال آوای باران در میان انبوهی از سوالاتی که در این باره پیش آمده، توضیحی قانع کننده دارند و می توانند برای توجیه استفاده از بازیگر ترکِ سریالی با هزار ایراد و اشکال ساختاری و محتوایی که حتی تاریخ را نیز جعل کرده، استدلالی منطقی بیاورند.

حتما بخوانید   عکس های دیدنی خفن شکار لحظه ها

بد نیست بدانید محمد هاشمی اصل تهیه کننده این سریال، سال گذشته نیز مجموعه پرحاشیه و جنجالی «مسیر انحرافی» را با حضور جمع کثیری از سرشناس برای شبکه سه تهیه کرد که گفته می شد اقتباسی ایرانی از سریال پربیننده لاست (Lost) یا همان «گمشده» است. به نظر می رسد این بار نیز شائبه بهره گیری از بازیگر ترک، از سریال جدید تهیه کننده مذکور اثری پرحاشیه و جنجالی بسازد.

اما آیا این سکوت سازندگان تا زمان پخش هم ادامه خواهد داشت و آیا آنان هنگام پخش تصاویر بازیگر «حریم سلطان» پاسخی درخور برای افکار عمومی و اذهان پرسشگر خواهند داشت؟! هر چند این بازیگر شمار مخاطبان سریال را به نحو چشمگیری افزایش دهد. باید دید سازندگان تا کی موضوع استفاده از این بازیگر ترک را کتمان و پنهان خواهند کرد و خود را از فضاسازیهای رسانه ای دور خواهند داشت؟!

منبع:سیمرغ

منبع :

  • بازدید : 65
  • بدون نظر
  • انتشار : 12 آبان 92
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات