ایران16 / اخبار / خواندنی و دیدنی / حکایت عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

حکایت عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

ماجرای عجیب با علائم

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

ریلی ذختر 18 ساله ایست که با علائم بارداری به متخصص مراجعه کرد اما انچه او شنید شوکه کننده بود . پس از اینکه این دختر 18 ساله با گره های لنفاوی متعدد در کشاله ران خود مواجه شد و به گزارش ایران ناز دردهای زیر شکمی امانش را برید به پزشک مراجعه کرد و از تورم شکمش شکایت نمود.

 

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

 

همه چیز از اواخر سپتامبر 2015 شروع شد . به گزارش ایران ۱۶ پس از مراجعه این دختر به پزشک متخصص زنان برای وی تست بارداری نوشت . ریلی میگوید نمیدانم چرا چنین تستی برای من نوشت در حالیکه من نداشته ام اما نتیجه آزمایشات ما را شوکه کرد . اما همه به این تصمیم اعتراض کردند چرا که دختر را باکره و بیگناه میدانستند . تست بارداری دخترک منفی شد شواهد نشان از یک سرطان عفونی و پیشرفته تخمدان میداد .

 

داغ خفن :   رژیم غذایی زنانه

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

این دختر ۱۸ ساله به متخصص گفت که ۵ ماه است درد شدیدی در شکم حس می‌کند و به همین خاطر به متخصص مراجعه کرده و به دنبال این موضوع پزشک برای او سونوگرافی تجویز کرد با جواب سونوگرافی مشخص شد  این دختر مبتلا به سرطان تخمدان بود و باید هر چه سریع‌تر درمان‌ها را آغاز می‌کرد.

 

دخترک و خانواده اش با کمک فیس بوک از مردم تقاضای کمک مالی کردند .ریلی به منظور انجام این عمل نیاز به پول زیادی داشت و به همین دلیل صفحه‌ای بازکرد تا از مردم برای انجام هیسترکتومی درخواست کمک کند. به کمک کمک‌های مردمی جان این دختر نجات پیدا کرد.

 

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

هر دو تخمدان او در طی یک عمل جراحی برداشته شد .به گزارش ایران ناز  ریلی میگوید اگر چه خدا را شکر میکند که پول این عمل فراهم شد و همه چیز خوب پیش رفت اما میگوید حال روحیش پس از عمل جراحی بسیار خراب شد و مدتها گریه میکرده است .چرا که از بچگی دوست داشته روزی صاحب کودکان زیادی شود و حالا میداند حسرت مادر شدن را خواهد کشید

داغ خفن :   شیک و جدیدترین مدل لباس بارداری مجلسی 2014

 

ریلی 18 ساله به همجنسهای خود میگوید : مراقب باشید من دیگر رحم و تخمدانهایم را از دست داده ام و دیگر نیمتوانم فرزندی برای خودم داشته باشم.شما مراقب باشید و در مشاهده هر علائمی سریعا به دکتر بروید من 5 ماه تعلل کردم و سرطان پیشرفته به مرحله سوم رسید و حالا بدون تخمدان مانده ام.اگر شما کوچکترین علائم غیر نرمالی دیدید به متخصص زنان مراجعه کنید تا اتفاقی که برای من افتاد برای شما تکرار نشود

 

مترجم اعظم خسروگردی

 

باردارشدن زن صیغه‌ای

باردارشدن زن صیغه‌ای درغیاب شوهرش که هم در زندان بود و هم عقیم!