حکم جنجالی محرم شدن منشی زن با رئیس!!

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    حکم جنجالی محرم شدن منشی زن با رئیس!! شیخ علی الربیعی طی فتوایی اعلام کرد: بر تمام منشی های زن واجب است که سه بار به مدیر خود شیر بدهند تا در حکم مادرشان باشند و بتوانند کنار آنها کار کنند. این مفتی وهابی یا آن قدر جاهل است که نمی داند این فتوا مساوی […]

حکم جنجالی محرم شدن منشی زن با رئیس!!

حکم محرم شدن منشی با رئیس!!

خنده دارترین راه محرم شدن منشی زن با رئیسش!!
شیخ الربیعی طی فتوایی اعلام کرد: بر تمام منشی های زن واجب است که سه بار به خود شیر بدهند تا در حکم مادرشان باشند و بتوانند کنار آنها کار کنند. این مفتی وهابی یا آن قدر جاهل است که نمی داند این فتوا مساوی با فعل است و یا قصدش مبارزه با احکام، بی ارزش کردن و کوچک جلوه دادن احکام حقیقی است.  مضحک بودن این حکماز این جهات است:
اولا: مدیری  که به منشی  نامحرم است، چگونه می تواند قبل از محرم شدن، منشی را لمس کند و شیر بخورد؟!  ثانیا: اگر منشی، شیر نداشت تکلیف چیست؟ ثالثا: شیر داشتن مستلزم داشتن است، حال اگر منشی داشت و شوهرش هم زنده بود، آیا زن شوهردار می تواند به مدیرش آن هم به این طریق محرم شود؟!
خنده دارترین راه محرم شدن منشی زن با رئیسش!!
این حکم نه تنها هیچ دلیل مستندی ندارد و تنها برداشت ها و علایق شخصی مفتی وهابی را می رساند، بلکه از هر جهتی که بررسی می شود جز تمسخر و مخاطب نتیجه ای نخواهد داشت. سؤال که باید از این مفتی های وهابی پرسید این است که اگر همسر خود آنها به عنوان منشی مشغول به کار شود، آیا حاضرند همین حکم را برای همسرانشان بدهند؟
وهابیت یک مکتب نوساخته  است که خود را منتسب به اسلام می داند که توسط اتاق فکرهای بریتانیا برای تغییر ماهیت اهل سنت شکل گرفته است همچنان که برای انحراف تشیع فرقه بهائیت را به وجود آوردند که البته در میان جوامع شیعی با وجود نسخه کامل هدایت بشری و مرجعیت بیدار این انحراف رخ نداد.
ظاهرا وهابیت هدفی جز این ندارد که با فتواهای مضحک، احکام واقعی اسلام را به سخره بگیرد و کوچک جلوه دهد تا به این طریق احکام اسلامی را ناکارآمد نشان دهد؛ اقدامی که از آن، جز پشتیبانان غربی وهابیت کسی سود نمی برد.
حتما بخوانید   بچگی های کریستین رونالدو و لیونل مسی + عکس

 

منبع :

  • بازدید : 492 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 22 مهر 93

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات