خانه / اخبار / حوادث / حکم راننده لندکروز جنجالی صادر شد
مهره مار اصل
حکم راننده لندکروز جنجالی صادر شد

حکم راننده لندکروز جنجالی صادر شد

راننده جنجالی لندکروز که مامور پلیس شیراز را مورد قرار داده بود اکنون به 7 سال نیم حبس و دو سال تبعید به زاهدان محکوم شد.

چندی پیش کلیپی با موضوع ضرب و شتم مامور شیراز در رسانه‌ها منتشر شد.

انتشار این کلیپ به قدری سر و صدا ایجاد کرد که سخنگوی ناجا با انتشار پیامی اعلام کرد که پلیس در صدد دستگیری افرادی است که به مامور پلیس راهور هتاکی کرده‌اند.

آنچه در این کلیپ  به چشم می‌خورد آن بود که لندکروزی واژگون شده و راننده و یکی از همراهان وی افسر پلیس راهوار که مشغول به کمک رسانی به آنها هستند با ادعای اینکه در واژگونی خودرویشان نقش داشته مورد ضرب و شتم قرا می‌دهند، قضیه به اینجا ختم نمی‌شود و راننده هتاک وقتی مامور پلیس به بیمارستان منتقل می‌شود او را دوباره مورد ضرب و شتم قرار داده و عنوان می‌کند که باعث خاکی شدن کفش 3 میلیونی او شده است.

حتما بخوانید :   باردارشدن زن صیغه‌ای درغیاب شوهرش که هم در زندان بود و هم عقیم!

انتشار این و تصاویر، پیگیری سریع پلیس را به دنبال داشت تا اینکه چند روز بعد این راننده و همراه وی و کسی که با فیلبمرداری و انتشار آن در فضای مجازی نسبت به ملتهب ساختن فضا اقدام کرده بود شناسایی و دستگیر شدند.

آخرین پیگیری‌ها حاکی از آن است که روز گذشته حکم راننده انشا شده اما هنوز ابلاغ نشده است.

متن این حکم حاکی از این است که 7 سال و نیم حبس و دو سال تبعید به زاهدان برای این فرد در نظر گرفته شده است، البته این حکم قابل نظرخواهی است

خریدکاندوم-خرید-کاندوم
قتل وحشتناک دختر جوان در پمپ بنزین

قتل وحشتناک دختر جوان در پمپ بنزین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *