خبر تکان دهنده از زنان برده جنسی دارای بارکد + عکس

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    خبر تکان دهنده از زنان برده جنسی دارای بارکد + عکس آژانس ملی رسیدگی به جنایت در انگلیس معتقد است که خالکوبی و درج بارکد روی بدن انسان‌هایی که قاچاق می شوند ، از جمله امور شناخته شده در تجارت کثیف و منفور جنسی در جهان است. روزنامه انگلیسی “ایندیپندنت” در گزارشی نوشت : اطلاعات […]

خبر تکان دهنده از برده دارای بارکد + عکس

برده های جنسی , قاچاق و تجارت جنسی , اخبار قاچاق و تجاوز به زن ها

آژانس ملی رسیدگی به جنایت در انگلیس معتقد است که خالکوبی و درج بارکد روی بدن انسان‌هایی که قاچاق می شوند ، از جمله امور شناخته شده در تجارت کثیف و منفور جنسی در جهان است.

برده های جنسی , قاچاق و تجارت جنسی , اخبار قاچاق و تجاوز به زن ها

روزنامه انگلیسی “ایندیپندنت” در گزارشی نوشت : اطلاعات واصله از سوی آژانس ملی جنایت در انگلیس نشان می دهد که قربانیان آزار جنسی با علایمی که معنای خاصی ندارند ، خالکوبی می شوند که این اقدام نشان می دهد که تعامل قاچاچیان انسان با آنان به گونه ای است که گویا کالایی برای خرید و فروش هستند. گزارش های واصله از آمریکا و اسپانیا حاکی از آن است که بر روی بدن زنان فعال در زمینه تجارت جنسی ، خالکوبی به نام مسئولان قاچاق و فروش آنان صورت می گیرد. یک زن رومانیایی که کتک خورده بود و برخلاف خواست خود به اسپانیا برده شده بود ، به وسیله علامتی شبیه بارکد خالکوبی شده بود و اعداد و ارقامی روی بدن وی حک شده بود که نشان دهنده ارزش مالی است که باید برای آزاد شدن وی پرداخت شود.

برده های جنسی , قاچاق و تجارت جنسی , اخبار قاچاق و تجاوز به زن ها

به نوشته این روزنامه ، آژانس جنایت ملی انگلیس تا کنون نمی داند که چقدر می توان از خالکوبی هایی که بر روی بدن های قربانیان صورت می گیرد، استفاده شود؛ قربانیانی که برای فعالیت در زمینه تجارت جنسی به انگلیس می آیند و قیمت هایی بین ۲۰۰ تا ۶۰۰۰ پوند فروخته می شوند. بر اساس این گزارش، تاجران نیجریه ای از زنانی که به انگلیس آورده شده اند، پرداخت ۵۰ هزار پوند را درخواست کرده اند و این هزینه مدارک و خرج سفر آنان به انگلیس است و از طریق مواد مخدر و شراب و کتک زدن آن ها را وادار به اطاعت از خود می کنند. به گزارش ایندیپندنت، این تاجران از در اینترنت و از طریق آگهی های شغلی سعی در جذب قربانیان خود دارند که تعداد آنان در سال ۲۰۱۳ به میزان ۲۲ درصد درمقایسه با سال ۲۰۱۲ افزایش یافته است.

خبر تکان دهنده از زنان برده جنسی دارای بارکد + عکس ها

 

منبع :

  • بازدید : 1135 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 02 فروردین 94

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات