خبر تکان دهنده از زنان برده جنسی دارای بارکد + عکس
Iran16 چهارشنبه 29 دی 1395

خبر تکان دهنده از زنان برده جنسی دارای بارکد + عکس
تکان دهنده از برده دارای بارکد +

برده های جنسی , قاچاق و تجارت جنسی , اخبار قاچاق و تجاوز به زن ها

آژانس ملی رسیدگی به در انگلیس معتقد است که خالکوبی و درج بارکد روی بدن انسان‌هایی که قاچاق می شوند ، از جمله امور شناخته شده در تجارت کثیف و منفور جنسی در جهان است.

برده های جنسی , قاچاق و تجارت جنسی , اخبار قاچاق و تجاوز به زن ها

روزنامه انگلیسی “ایندیپندنت” در گزارشی نوشت : اطلاعات واصله از سوی آژانس ملی جنایت در انگلیس نشان می دهد که قربانیان آزار جنسی با علایمی که معنای خاصی ندارند ، خالکوبی می شوند که این اقدام نشان می دهد که تعامل قاچاچیان انسان با آنان به گونه ای است که گویا کالایی برای خرید و فروش هستند. های واصله از آمریکا و اسپانیا حاکی از آن است که بر روی بدن زنان فعال در زمینه تجارت جنسی ، خالکوبی به نام مسئولان قاچاق و فروش آنان صورت می گیرد. یک رومانیایی که کتک خورده بود و برخلاف خواست خود به اسپانیا برده شده بود ، به وسیله علامتی شبیه بارکد خالکوبی شده بود و اعداد و ارقامی روی بدن وی حک شده بود که نشان دهنده ارزش مالی است که باید برای آزاد شدن وی پرداخت شود.

برده های جنسی , قاچاق و تجارت جنسی , اخبار قاچاق و تجاوز به زن ها

به نوشته این روزنامه ، آژانس جنایت ملی انگلیس تا کنون نمی داند که چقدر می توان از خالکوبی هایی که بر روی بدن های قربانیان صورت می گیرد، استفاده شود؛ قربانیانی که برای فعالیت در زمینه تجارت جنسی به انگلیس می آیند و قیمت هایی بین ۲۰۰ تا ۶۰۰۰ پوند فروخته می شوند. بر اساس این گزارش، تاجران نیجریه ای از زنانی که به انگلیس آورده شده اند، پرداخت ۵۰ هزار پوند را درخواست کرده اند و این هزینه مدارک و خرج سفر آنان به انگلیس است و از طریق مواد مخدر و شراب و کتک زدن آن ها را وادار به اطاعت از خود می کنند. به گزارش ایندیپندنت، این تاجران از شبکه های اجتماعی در اینترنت و از طریق آگهی های شغلی سعی در جذب قربانیان خود دارند که تعداد آنان در سال ۲۰۱۳ به میزان ۲۲ درصد درمقایسه با سال ۲۰۱۲ افزایش یافته است.

خبر تکان دهنده از زنان برده جنسی دارای بارکد + عکس ها

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر