خداحافظی جاستین بیبر از دنیای خوانندگی+عکس
Iran16 چهارشنبه 29 دی 1395

خداحافظی جاستین بیبر از دنیای خوانندگی+عکس
جاستین بیبر برای همیشه از دنیای خداحافظی کرد

JustinBieber5 جاستین بیبر برای همیشه از دنیای خوانندگی خداحافظی کرد +عکس

خداحافظی جاستین بیبر مشهور و سرشناس هالیوودی از دنیای خوانندگی حسابی جنجال به پا کرد.مشخص نیست چرا این و محبوب این تصمیم را گرفته است…

 

” جاستین بیبر ” خواننده نوجوان و پرحاشیه هالیوودی در مصاحبه ای جنجالی کرد بازنشسته شده است. این خواننده ۱۹ ساله کانادایی الاصل بعد از انتشار جدیدترین آلبومش کرد قصد دارد برای همیشه از عالم خوانندگی خداحافظی کند.

jastin11 جاستین بیبر برای همیشه از دنیای خوانندگی خداحافظی کرد +عکس

این تصمیم به قدری غیر منتظره است که حتی مجری برنامه ای که در حال تهیه از وی بود بسیار متعجب شد. وی اضافه کرد علیرغم اینکه تصمیم دارد همانند یک هنرمند کند اما در مورد خوانندگی اش مطمئن است که برای همیشه به پایان رسیده است. او در ماههای اخیر کلکسیونی از حواشی متعدد را به راه انداخت از برپایی پارتی های شبانه برای نواجوانان زیر سن قانونی تا رانندگی کردن با سرعت غیر مجاز . او میگوید از در شهرت خسته شده است. اگرچه یک منبع موثق نزدیک به وی اعلام کرده است این تنها یک شوخی مسخره است و او قصد دارد تا میکروفون را برای همیشه رها کند. او بسیار جاه طلب است . جاستین بیبر شایعات پیرامون سرکشی و مغرور بودن خود را نفی کرده و میگوید : من همیشه شخص سخاوتمندی بوده ام ، من فقط ۱۹ سال دارم و بسیاری از اشتباهاتم طبیعی است. او از سن ۱۴ سالگی شهرت را تجربه کرده و تا کنون بیش از ۱۳۰ میلیون دلار ثروت داشته است.

منبع:پرداد

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر