خواننده زنی که در لیست مرگ داعش قرار گرفت + عکس داعش در لیست مرگ خود نام دختری را دارد که در کردستان عراق فعالیت می کند. دختری که در لیست مرگ داعش قرار گرفته است یک خواننده کردی عراق است که اخیرا در ویدئو موزیکش پیام صلح را منتشر کرده است. داعش خواننده ی […]

خواننده زنی که در لیست مرگ داعش قرار گرفت + عکس

زنی که در لیست قرار گرفت + عکس

داعش در لیست مرگ خود نام دختری را دارد که در کردستان عراق فعالیت می کند. دختری که در لیست مرگ داعش قرار گرفته است یک خواننده کردی عراق است که اخیرا در ویدئو موزیکش پیام صلح را منتشر کرده است.

داعش خواننده ی کردی عراق را در لیست مرگ خود قرار داد و دلیل آن اجرای ویدئو موزیکی از سمت این خواننده با انتشار پیام صلح و دوستی است.

هلی لوو” خواننده کردی است که در کردستان عراق فعالیت می کند. او در فهرست مرگ داعش قرار گرفته است با این حال، با شجاعت اعلام کرده که از کار خود عقب نشینی نمی کند و افتخار می کند که در حال نبرد علیه داعش با هنر خود است.

“صباح” ترکیه با انتشار گزارشی درباره این دختر هنرمند می نویسد: “این دختر کرد که اکنون در لس آنجلس به سر می برد و 25 سال دارد. او پس از دیدار با پیشمرگه های کرد در فهرست مرگ داعش قرار گرفت. این هنرمند درباره کارهایش و موزیک ویدئوهای ساخته شده اش می گوید: “قصد دارم به مردمان از مذاهب و ملیت های گوناگون بگویم که پیام کردها پیام دوستی و صلح است.”

حتما بخوانید   کشف عروسک های بمب گذاری شده داعش+عکس

 

لیست-مرگ-داعش

او همچنین با اشاره به لزوم کمک رسانی به کسانی که بر اثر حملا عناصر داعش آواره شده اند افزوده است: موسیقی قوی ترین سلاح است. ما می توانیم برای بازسازی کوبانی و کمک به آوارگان کمک مالی جمع آوری کنیم.”

و در پایان اشاره کرده که هدف اصلی پروژه جدیدش تمرکز بر ایزدی است که توسط داعش به اسارت درآمده اند. او گفته که می خواهد صدای اسیب دیده ایزدی باشد.

“لوو” که نام واقعی او “هلن عبدالله” است در شرق ارومیه در سال 1988 میلادی متولد شده است. والدین او از مهاجرانی بودند که از “دهوک” عراق به آمده بودند. وی پس از ترک به عنوان پناهجو مدتی را در ترکیه و پس از آن در فنلاند به سر برده است. او اکنون در لس انجلس با کمپانی موسیفی ای قرار دارد که آثار خوانندگان معروفی چون مایکل جکسون و ریحانا را به بازار عرضه کرده است.

حتما بخوانید   چگونه از رابطه جنسی لذت بیشتری ببریم (فقط افراد متاهل)

منبع :

  • بازدید : 90
  • بدون نظر
  • انتشار : 20 خرداد 94
برچسب ها
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات