خانه / اخبار / خواندنی و دیدنی / دختر هزارچهره زیبای کره ای +عکس
مهره مار اصل فال-حافظ

دختر هزارچهره زیبای کره ای +عکس

هزارچهره زیبای کره ای +عکس

دختری که عکسهای متفاوتی از وی در فضای مجازی وجوددارد، او به دختر هزار چهره مشهور شده است و اهل کره می‌باشد. هنرمند جوانی اهل کره جنوبی باوجود آنکه تنها 24سال دارد ولی از الان در خلق عکسهای توهم بصری استاد است و حتی عده ای او رابا نام دختر هزار چهره خطاب قرار میدهند.

 

این دختر به نام «دین یون» فقط با استفاده از هنر گریم ، رنگ های و قلم و از و بدن خود بعنوان یک بوم نقاشی استفاده کرده و جلوه های توهم بصری فوق العاده ای خلق می‌کند.

با دختر هزار چهره زیبای کره ای آشنا شوید +عکس

استعداد نقاشی یون از همان دوران کودکی اش مشهود بودو همین امر موجب شد وی در عده ای از بهترین هنرستان های کره جنوبی از جمله دانشگاه ملی هنر کره ای شرکت کند.

 

ولی بجای آنکه فعالیت خود بعنوان یک هنرمند متداول شروع کند، وی بر روی «هنر توهمی» تمرکز کرد هنر مدرنی که به لطف شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و فیس بوک بعنوان یکی از محبوب ترین هنرهای معاصر شناخته میشود.

با دختر هزار چهره زیبای کره ای آشنا شوید +عکسعکس گریم صورت مخدوش شده روی صورت هنرمند گریمور

 

نقاشی های بسیار واقعی روی صورت

از 3 سال پیش که خانم یون شروع به منتشر کردن نقاشی های توهمی خود در شبکه های اجتماعی کرد، همه ی کاربران را در بهت و حیرت فرو برد، چرا که تا پیش ازآن کسی نتوانسته بود به چنان درجه از واقع گرایی در نقاشی روی صورت دست پیدا کند. «البته منظور بجز کمک گرفتن از نرم افزارهای ویرایش دیجیتالی نظیر فتوشاپ است.»

حتما بخوانید :   بهداد سلیمی در کنار همسر و دخترش (عکس)

 

طریقه ای که وی با لوازم گریم و رنگ صورت، عکسهای تار و یا مخدوش شده روی صورت ایجاد می‌کند،به راستی قابل توجه است. این هنرمند جوان به سرعت توجه مردم را در شبکه های اجتماعی بخود معطوف کرد و به سرعت دنبال کننده های وی به هزاران نفر رسید تا جاییکه حتی وی به برنامه گفت و گو ای مجری مشهور الن دیجنرس نیز دعوت شده است.

با دختر هزار چهره زیبای کره ای آشنا شوید +عکس

همانگونه که می‌توانید تصور کنید این سطح از واقع گرایی کار بسیار زیادی می طلبد. سال گذشته دین یون در گفتگو ای با مجله «Allure» اظهار داشت که وی ساعات طولانی رابه مشاهده کردن خود در آینه میپردازد تا روی کوچک‌ترین جزئیات نقاشی روی صورتش کار کند و گاهی چنان اینکار سختمی شود که او را دچار سرگیجه میکند.

 

خلق این عکسهای توهمی بسته به میزان پیچیدگی پروژه بین 3 تا 12 ساعت برای این هنرمند زمان می بردتا خودرا تبدیل به یک عکس توهمی زنده و جاندار کند.

با دختر هزار چهره زیبای کره ای آشنا شوید +عکسخلق عکسهای توهم بصری روی صورت

حتما بخوانید :   ازدواج اجباری این دختر با پیرمرد 75 ساله (عکس)

 

ولی ظاهراً تنها نگاه کردن به آینه در طول این فرآیند خلاقانه کافی نیست، گاهی او وادار است خودرا در دوربین نیز چک کند، تا همه ی چیز بی نقص و عالی شود.از آنجا که عده ای از عکسهای توهمی او چنان غیر قابل باور است که ممکن است عده ای تصور کنند این عکسها در نتیجه استفاده از نرم افزارهای دیجیتالی عکس است، وی گاهی ویدیوهایی از خود نیز تهیه کرده و با تکاندادن دست و صورت به همه ی نشان میدهد که آثار او واقعی و کار دست خود اوست.

با دختر هزار چهره زیبای کره ای آشنا شوید +عکسگریم توهم بصری دختر کره ای ،دختر کره ای هزارچهره عجیب،گریم روی صورت دختر کره ای،دختر کره ای و گریم عجیب

با دختر هزار چهره زیبای کره ای آشنا شوید +عکس

با دختر هزارچهره زیبای کره ای آشنا شوید عکس ،دختر هزارچهره کره ای

خریدکاندوم-خرید-کاندوم
دختر افغانی

این دختر افغانی 6 ساله را به یک پیرمرد فروختند ! + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *