خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / دروغ ستاره ها در مورد سن شان
مهره مار اصل

دروغ ستاره ها در مورد سن شان

اعتراف واقعی برای برخی، به خصوص ها، کمی دشوار است. این موضوع میان هالیوودی ها نیز تبدیل به یک معضل شده است طوری که برخی از آنها سن واقعی شان را پشت دروغ هایشان پنهان می کنند. ما در اینجا نام برخی از آنها را برایتان آورده ایم.

1. بیانسه گفته بود که متولد 4 سپتامبر 1981 است. اما پدر او در مصاحبه ای اعتراف کرد که بیانسه همسن پینک خواننده هالیوودی است و با او به مدرسه می رفته است. اگر حرف های او درست باشد، بیانسه اکنون 36 ساله است.

اخبار,اخبار فرهنگی ,ستارهای  هالیوودی

2. جنیفر لوپز هم ستاره دیگری است که سن اش را کم کرده است، البته نه خیلی. هنگامی که نامزد او شان کامز در سال 1999 توسط پلیس دستگیر شد، جنیفر برای پاسخ گویی به سوالات احضار و مجبور شد تا سال واقعی تولد خود را اعتراف کند. بله، او متولد 1969 است، نه 1970. البته او با این سن هنوز هم از دخترهای 22 ساله زیباتر به نظر می رسد.

حتما بخوانید :   خواهرزاده فردین در سریال ˝در حاشیه˝ مدیری

اخبار,اخبار فرهنگی ,ستارهای  هالیوودی

3. هنگامی که نیکول شرزینگر در گروه «Pussycat Dolls» بود، ادعا کرد که 28 سال دارد اما بعدها گفت که 2 سال از سن اش را کم کرده بود تا برای طرفدارانش جذاب تر به نظر برسد.

اخبار,اخبار فرهنگی ,ستارهای  هالیوودی

4. آیا باورتان می شود که پشت چهره و صدای جذاب جیمز بلانت یک دروغگو نشسته است؟ او سن خودش را 3 سال کمتر اعلام کرد تا خود را میان هوادارانش هنرمندی جوان نشان دهد. اما متاسفانه روزنامه ای راز او را فاش و هوادارانش را ناامید کرد. اگر چه او مانند آهنگ «You’re Beautiful» هنوز هم به نظر می رسد.

اخبار,اخبار فرهنگی ,ستارهای  هالیوودی

5. اولین باری که نیکی میناژ روی سن آمد، ادعا کرد که متولد سال 1984 است اما گزارشات پلیس نشان می دهد که او در سال 1982 به آمده است.

اخبار,اخبار فرهنگی ,ستارهای  هالیوودی

6. برای این که ساندرا بولاک برای بازی در «Love Potion #9» نقش خود را طبیعی تر جلوه دهد، به دروغ گفت که 29 سال دارد، چیزی که در دنیای هالیوود نادر است. او در مصاحبه ای می گوید: «من گفته بودم که هیچ وقت دروغ نمی گویم، تنها یک بار مجبور به این کار شدم که آن هم به ضررم تمام شد. حال هم خودتان سن واقعی من را حدس بزنید.»

حتما بخوانید :   عکس های جدید بازیگران و هنرمندان ایرانی

اخبار,اخبار فرهنگی ,ستارهای  هالیوودی

7. امینم یک بار در یکی از برنامه های خود که در سال 1999 پخش می شد اعلام کرد که 24 سال سن دارد در حالی که سن واقعی او 27 سال بود. او اعتراف کرد که می خواست هنرمندی جوان به نظر آید.

اخبار,اخبار فرهنگی ,ستارهای  هالیوودی

8. میلا کونیس نیز درست مانند ساندرا بولاک به دلیل بازی در فیلمی مجبور شد خودش را تر از سن واقعی اش نشان دهد. اگر چه او تنها 14 سال داشت اما ادعا کرد که دختری 18 ساله است.

اخبار,اخبار فرهنگی ,ستارهای  هالیوودی

اخبار  فرهنگی  –  برترینها

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
خرید اینترنتی گن لاغری زیپی sculpting

مطلب پیشنهادی

مردی که با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت (موسس مجله پلی بوی)

 این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت «موسس مجله پلی بوی» هیو هفنر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *