درگذشت کارلو پدرسولی بازیگر معروف پاگنده + تصاویر
Iran16 پنج شنبه 30 دی 1395

درگذشت کارلو پدرسولی بازیگر معروف پاگنده + تصاویرکارلو پدرسولی , پاگنده به هنگ کنگ میرود , پاگنده سینما , کارلو پدرسولی پاگنده سینما درگذشت , بازیگر ایتالیایی , بازیگر پاگنده به هنگ کنگ میرود , باد اسپنسر - پاگنده , پاگنده سینما درگذشت
کارلو پدرسولی ایتالیایی بازیگر پاگنده به هنگ کنگ می رود در سن 86 سالگی در گذشت.

درگذشت

کارلو پدرسولی ایتالیایی در سن 86 سالگی درگذشت. باد اسپنسر یا کارلو پدرسولی بازیگر ایتالیایی و متولد 31 اکتبر 1929 در ناپل بود. کارلو پدرسولی که در او را با نام پاگنده می شناسند ،لقب پاگنده در اصل نام یکی از فیلم های معروف کارلو پدرسولی است.

این هنرمند قوی هیکل ایتالیایی دکترای حقوق دارد.

کارلو پدرسولی

کارلو پدرسولی پاگنده سینما

کارلو پدرسولی بازیگر فیلم هایی همچون:«وداع با اسلحه» «امروز می کشیم، فردا می میریم» «فراتر از قانون»، «پنج نظامی»، «دزدان دریایی بالاکی»، «پاگنده»، «مواظب باش، عصبانی می شیم»،«پاگنده به هنگ کنگ می رود»، «پاگنده به آفریقا می رود»، «پاگنده به مصر می رود»،«بادی به غرب می رود»، «پرواز به میامی»،«پلیس های ویژه میامی»، «جدال قبل از کریسمس»،«ما فرشته ایم»، «پدر روحانی»، « کسب و من است»، «جنایات کوکو» و چند مجموعه تلویزیونی بود.

کارلو پدرسولی

کارلو پدرسولی معروف به باد اسپنسر

باد اسپنسر در 31 اکتبر 1929 در ناپل ایتالیا با نام شهروندی «کارلو پدرسولی» در خانواده ای کاملا صنعتی متولد شد. او بازیگر، شناگر حرفه ای، آهنگساز، فیلمنامه نویس و طراح مد است که بیش از همه با نام هنری «باد اسپنسر» و به عنوان هنرپیشه نقش مقابل «ترنس هیل» در فیلم های وسترن – کمدی شناخته شده است.

درگذشت کارلو پدرسولی بازیگر معروف پاگنده +

منبع : باشگاه
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر